MSI Anakart BIOS güncelleme sorunu

BlueFear

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
MSI Z87 G45 anakartım için MSI Live Update programında BIOS güncellemesi geldi. Güncelleme sırasında bir noktada, Windows 8.1 "bir hatayla karşılaştı, tekrar başlatacak" dedi ve kapandı. Tekrar açılırken görüntü gelmemeye başladı. CMOS reset tuşuyla sıfırlama yaptım ama hala görüntü alamıyorum. Bilgisayar bir süredir açık durumda ve görüntü yok ama arada bir kendi kendine reset attığını duyuyorum. Yardımcı olabilicek var mı?

Klasik msi bios sorunudur bu. Bios'u kısa devre yaptırarak resetleyip o şekilde güncelleme yapmanız gerekmektedir.
Hocam ben ne yapabilirim ? Hala oluyordu az önce yanlışlıkla elim Enter'a değdi. Şu an MSİ Live Uptade Programında Download MS-7721 now ... Please Wait diyor fakat 4 saat felan oldu bu arada gitti o bilgisayarınızı kapatmayın downlaoding ekranı şu an sadece live uptade var. Elim entera değdiği için. Kapatayım mı ne yapayım ?

Kapatıp açtığımda bilgisayar hala çalışır durumda ise bana yardımcı olabilir misiniz nasıl güncelleyeceğime dair ? Recep Abi istemişti de. BIOS'u güncelle resetle diye. Nasıl yapabilirim Bilgisayarı kapayayım mı ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı