ASrock nasıldır?

Geçen sene yapılan ölçümlere göre en çok anakart üreten 3. firma olarak geçiyordu.
Hatta 1. sırada MSI , 2.sırada Asus vardı
Gigabyte ise 4.sıradaydı.
Ara sıra çevir de yanmasın hocam. Hangi veri ile bu söylemi ortaya attınız? Üretim ve satış adetleri ortadadır. Yalan yanlış bilgilendirme yapmak bence ayıptır. Her neyse Asrock eskiden oldukça güçlü ve kaliteli bir firmaydı ancak ülkeden çekildiler ve anakart konusunda işleri yavaşlattılar. Şimdi yeni yeni girmeye çalışıyorlar ancak ne derece tutturabilirler meçhul. Ayrıca servis konusu da sıkıntılı deniyor şu sıra. Tekrar söyleminize dönecek olursanız böyle büyük iddia da bulunacaksanız lütfen kaynak belirtin.

Bir zamanlar benim için en az MSI, Asus ayarında bir markaydı. Belki o zamanlar daha bilindik bir markaydı bilemiyorum. Neredeyse bütün bilgisayarlarımda Asrock tercih ederken zamanla yok oldu. Bulamaz olduk. Ayrıca o dönem bana kalite algısı yüksek gelirdi. Hiç pişmanlık yaşadığımı hatırlamam. Güncel durumu nasıldır bilmiyorum. En son BTC serisi anakartlarını duydum o kadar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı