ASRock X570 taichi anakart incelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba ASRock X570 Taichi anakart almış bulunmaktayim. Bu anakarti aldigima pişman değilim. MSI, ASUS markasından kat kat daha güzel ve performanslı anakart. Şiddetle tavsiye ederim almanızı. Bu değerdeki tüm anakartlardan üstün performanslı, hem de her konuda yeni BIOS güncellemesi ile Ryzen 5000 serisini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gigabyte kullandım anakart olarak, ama bu ASRock muthis ötesi bir anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ASRock X570 Taichi anakart almış bulunmaktayim. Bu anakarti aldigima pişman değilim. MSI, ASUS markasından kat kat daha güzel ve performanslı anakart. Şiddetle tavsiye ederim almanızı. Bu değerdeki tüm anakartlardan üstün performanslı, hem de her konuda yeni BIOS güncellemesi ile Ryzen 5000 serisini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gigabyte kullandım anakart olarak, ama bu ASRock muthis ötesi bir anakart.
Hocam Crosshair VIII Formula'dan iyi mi sizce? (Bilgim yok.)

Teşekkür ederiz. Ancak birkaç madde daha belirtseniz fena olmazdı. Çok genel geçer olmuş.

Soğutma olsun hız aşırtma olsun her şeyiyle mükemmel bir anakart yapmışlar. Anakart için 4133 MHz RAM aldım üstün bir performans sergiliyor alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

Hocam Crosshair VIII Formula'dan iyi mi sizce? (Bilgim yok.)

Sana tavsiyem ASRock X570 taichi almanı tavsiye ederim. Genel anlamda Taichi 82 puan, Formula 83 puan almış fiyatı ve performansı göz önüne alırsan Taichi tabii ki. Farkı kullanınca goreceksin. Lütfen ürünü kullanmayan yorum yapmasin. Deneyimsiz olanlardan ricam.

Boş bir konu. Herhangi bir bilgi vermiyor. Teknik bir yanı yok. Doğru düzgün bir yorum yok.

Kullanan arkadaş ise anakart hakkında teknik bilgiye sahip değil. Sadece alıp takıp "iyi" diyor. Muhtemelen daha 1 hafta bile kullanmadı zaten.

Kulanmadigin bir ürün için bence yorum yapma. Kullanıyorum, hız aşırtma konusunda ürün şahane. 4500 GHz görüyorum Gigabyte anakartta. 4250 sabit, 4666 MHz RAM kapasitesi var. Ben 4133 MHz RAM ile kullanıyorum. Verdigi performans mükemmel ötesi. YouTube girip çoğu anakart ile kıyaslama videosunu bakabilirsin hepsinden üstün. Kıyaslama yaptıkları en üst düzey anakart Gigabyte Aorus Xtreme ve Master değerleri aynı.

Kulanmadigin bir ürün için bence yorum yapma. Kullanıyorum, hız aşırtma konusunda ürün şahane. 4500 GHz görüyorum Gigabyte anakartta. 4250 sabit, 4666 MHz RAM kapasitesi var. Ben 4133 MHz RAM ile kullanıyorum. Verdigi performans mükemmel ötesi. YouTube girip çoğu anakart ile kıyaslama videosunu bakabilirsin hepsinden üstün. Kıyaslama yaptıkları en üst düzey anakart Gigabyte Aorus Xtreme ve Master değerleri aynı.
Taichi'nin iyi bir anakart olduğunu biliyorum (Abarttığınız kadar değil). Sorun bu değil. Yine aynı şeyleri yazıyorsunuz. Sadece RAM frekansı veya O.C performansı (Ki O.C performansı sadece anakarta bağlı değil) ile anakart kalitesini ölçüyorsunuz. Böyle bir inceleme olmaz. Yukarıda yaptığım yorum hala geçerli.

Buna inceleme demek yerine deneyim yazmanız lazım. "Aldım, şimdiye bir sorun yaşamadım. Memnumum"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı