Assasin Creed serisine hangi oyun ile başlanmalı?

manL1G

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben bu yaşıma kadar henüz hiçbir Assasin Creed oyununu oynamamış bulunmaktayım ve bu seriye başlamak istiyorum şu an. Acaba hangi sıra ile oynamam gerek var mıdır böyle bir sıra zorunluluğu?

Arkadaşlar merhaba ben bu yaşıma kadar henüz hiçbir Assasin Creed oyununu oynamamış bulunmaktayım ve bu seriye başlamak istiyorum şu an. Acaba hangi sıra ile oynamam gerek var mıdır böyle bir sıra zorunluluğu?

Aslında sizlere tavsiyem ilk oyundan itibaren oyuna başlamanız. Fakat ilk oyunda alt yazı desteği olmadığı için Türkçe oynayamazsınız. Son oyunlar ilk seriler ile çok bağdaşmasa da yine de kendi içinde değerlendirildiğinde onlarca saat harcayabileceğiniz keyifli oyunlar. İsterseniz ilk oyunu atlayıp başlayın isterseniz ilk oyundan itibaren başlayın. Emin olun her oyun çok keyifli. Hikayeleri eksiksiz ve tam görebilmeniz size ayrı bir keyif katacaktır.

Assassin's Creed Brotherhood ve II oyna da geri kalanını canın ne istiyorsa onlardan oyna Revelations oynasan da olur oynamasan da olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı