Assassin's Creed 1 hala oynanır mı?

watnelas

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS DUAL RX 6650XT
İ3 12100F
MSİ B660 BOMBER
XPG 2x8GB 3200MHZ
KİOXİA EXERCİA 500GB M.2 SSD
NZXT C550 +80 BRONZE
Yakın zamanda Assassin's Creed serisine başlayacağım ancak ilk oyun biraz eski geldi. Oynamakla oynamamak arasında kaldım. Sizce 1. oyundan mı yoksa 2. oyundan mı başlamalıyım?

Serinin hepsini oynamak istiyorsan ilk oyundan başlayabilirsin ama ilk oyun biraz sıkıntılı bir yapım. İkinci oyun serideki en iyi oyunlardan birisi. Kötü oyun oynamak istemiyorum diyorsan Talha Aynaci'nın serinin ilk oyunlarını anlattığı video serisinden ilk oyunu izleyerek hikayeye devam edebilirsin.

Ben de yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ilerlemiştim. İlk oyun her ne kadar hikayenin temellerini oluştursa da oynanış kısmında pek bir şey sunmuyor. Aynı şeyi yapıp duruyorsunuz. Youtube üzerinden ilk oyunun hikaye özetini veya oynanış videosunu izleyip AC:2'yle devam edebilirsiniz.

seriye komple başlayacaksınız oynamanızı tavsiye ederim. ana hikayeden hızlıca rushlarsınız. bende seriye baştan başladım şimdi valhalla dayım

Şu zamanda grafik ve mekanikler açısından mobil oyundan farksız hatta kimi oyunlara göre geri bile diyebiliriz. Zaten çıktığı dönem de içeriğin kısırlığı dolayısıyla baya gömülmüştü. Hikayeyi öğrenmek maksatlı Youtube'a düşebilirsiniz. Vakit harcamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı