Assassin's Creed 2 oynanır mı?

Deneyip görmek lazım. Ben kendimce açıp oynamazdım, yoksa oynanır neden oynanmasın. Ben tonla oyun oynadım oynanışı mükemmel ötesi olan. Bu yüzden açıpta AC 2 de oradan oraya atlamazdım. Hele ki Valhalla'dan sonra, asla.

Ama sen hiç oynamamışsın AC oyunu. Bu yüzden bir şans ver, beğenmezsende sorun olmaz denedim dersin en azından.
aynen beğenmezsem vallhalla oynarım
bende altyazılar gözükmüyo nedenini bilen varmı
Serinin en iyilerinden. Bence Valhalla'dan sonra en iyisi hatta. Genel olarak çoğu kişiye görede en iyisi olarak bilinir. Eski oyunları oynamayı sevmiyorsanız oynamayın bence. Bende eski oyunları sevmeyen bir insanım, eskiler eskide kaldı. Eskiden ayıla bayıla oynadığım oyunlara şu an meh diyorum. Eğer çok AC oyunu oynamak istiyorsan Valhalla oyna. Ben şahsen açıp oynamazdım AC 2, hatta hiçbir eski oyunu açıp oynamazdım. Half-Life hariç, o hala aynı zevki veriyor.
seni bilmem dostum ama ben zevkle oynuyorum şuan ac2 yi eski bi oyun olmasına rağmen sadece savaş mekaniği azcık sıkıntılı o da rahatsız etmiyor beni
Denemen lazım kanka.
denedim hastası oldum ezio serisini bitirmeyi düşünüyorum ardından black flag a bakarım

Son düzenleme:
aynen beğenmezsem vallhalla oynarım
bende altyazılar gözükmüyo nedenini bilen varmı

seni bilmem dostum ama ben zevkle oynuyorum şuan ac2 yi eski bi oyun olmasına rağmen sadece savaş mekaniği azcık sıkıntılı o da rahatsız etmiyor beni

denedim hastası oldum ezio serisini bitirmeyi düşünüyorum ardından black flag a bakarım
Black Flag da inanılmaz sarıyor

Geri
Yukarı