Assassin's Creed Brotherhood Setup Hatası

xxxxxxx123

Hectopat
Yer
İstanbul
İyi geceler. AC:B'yi yükledim(Daha önce diğer laptopdaydı şimdi aklıma geldi aldığım). Kendim 2 sene önce CD ile Teknosa'dan almıştım. Install diyorum ilk çıkan eng sound dosyasında hata veriyor yeniden dene diyorum yine hata. Yoksay diyorum sonlara doğru NewFeatureError1 tarzında bir hata veriyor. Oyunda savelerim gittiği için save yükledim. Acaba onla mı alakalı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek çareniz kutusunu arayıp arkasında eğer varsa anahtarı bulup steam'den aktif etmek. Cd içindeki dosyalardan biri sanırım hasar görmüş veya bozulmuş.

Sonradan eklediğiniz save'i silin. Ben orayı okumamışım. Tüksek ihtimal dosyaları o bozuyordur. Onu silerseniz doğru yüklemeyi yapabilirsin sanırım. Olmazsa yeniden yazabilirsiniz.

Çok mu oynamak istiyorsunuz ? Eğer benim gibi 11 kere bitirseydiniz zamanında, ismini duyunca mideniz bulanırdı :D Ama bence cd'nin içindekileri masaüstünde oluşturduğunuz yeni klasöre atın. Ordan yapmaya çalışın. Taktığınızda setup.exe çalıştırdan ve cd'nin içine girin yönetici olarak çalıştırıp kurmayı deneyin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı