Sürprizbozan Assassin's Creed Crossover nasıl olacak?

• Konuyu başlatan Hamc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 606
Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hamc

Decapat
Benim yeni gördüğüm bir olay var. Sanırsam eivor ve kasandra karşılaşıyor. İki oyunu da bitirmedim spoiler vermezseniz sevinirim. İki oyunda farklı bölgelerde farklı zamanlarda geçiyor nasıl oluyorda bu iki karakter birleşiyor? Ayrıca bu paralı mı?

Benim yeni gördüğüm bir olay var. Sanırsam eivor ve kasandra karşılaşıyor. İki oyunu da bitirmedim spoiler vermezseniz sevinirim. İki oyunda farklı bölgelerde farklı zamanlarda geçiyor nasıl oluyorda bu iki karakter birleşiyor? Ayrıca bu paralı mı?

Doğru anladıysam eğer Valhalla sahibiyseniz Odyssey'deki kız karakter Valhalla haritasına Odyssey sahibiseniz ise erkek karakter Odyssey haritasına geliyor. Yani oyunun yanında ücretsiz.

Pintipanda oynamıştı bunu, ücretli değil.

Hocam bende de bizim kampta siyahi bir çocuk var oda bayek bana yazıp bir mesaj verdi diyor çocuk toplasan 10 yaşında. Baya karışık oyun.

DLC ücretsiz. Valhalla'da Kassandra var(Kassandra yarı tanrı olduğu için ölümsüz.). Fakat Odyssey, Valhalla'dan çok önce geçtiği için Odyssey'de Eivor yok.

Odyssey'de Valhalla'da Kassandra'nın neyi neden yaptığı anlaşılıyor. O yüzden önce Odyssey oynayın.

Tüh geç gördüm oyunların hikayesi ve karakterleri birbirinden bağımsız diye grafiği güzel olandan başlayayım dedim hata yapmışım gibi duruyor.

Tüh geç gördüm oyunların hikayesi ve karakterleri birbirinden bağımsız diye grafiği güzel olandan başlayayım dedim hata yapmışım gibi duruyor.
Oyunların kendi hikâyesi bağlantısız hocam. Valhalla'daki o çocuk bile bir eklenti ve tamamen boş gönderme amaçlı var. Crossover ve günümüz kısmı hariç hikâyeler bağlantısız.

Oyunların kendi hikâyesi bağlantısız hocam. Valhalla'daki o çocuk bile bir eklenti ve tamamen boş gönderme amaçlı var. Crossover ve günümüz kısmı hariç hikâyeler bağlantısız.

Vallahi hocam AC Unity ve öncesinde çıkan tüm oyunlarını oynadım çok da anladım her şeyini ama Valhalla'yı oynayalı 14 saat oluyor taba bastığımda 1000 görev geliyor ne yapacağımı şaşırdım. Gücümde yetmiyor adamları öldürmeye o yüzden hileyi bastım. (Arkadaşın açtığı konuyla alakası yok o yüzden uzatmayacağım.)

Hocam oyunda başka bir sahnede kampımıza siyahi bir çocuk geliyor. Sonrasını oynayınca anlarsınız.

Geri
Yukarı