Assassin's Creed en iyi serileri hangileridir?

Anilxx

Hectopat
Kolay gelsin arkadaşlar. Steam'de indirim varken alayım diyorum. En iyi Assassin's Creed oyunları hangileri şu an bende Odyssey Valhalla ve Black Flag var yanına ne alinir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-15-10-28-11-266_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-06-15-10-28-11-266_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 45
Kolay gelsin arkadaşlar. Steam'de indirim varken alayım diyorum. En iyi Assassin's Creed oyunları hangileri şu an bende Odyssey Valhalla ve Black Flag var yanına ne alinir?
AC III en iyi oyunlarındandır hocam. Kimisine göre en iyisi. Ama insanlar genellikle AC II serisini (ek paketleri brotherhood ve revelations) çok sever. Sebebi de baş karakter Ezio'dur. Ancak III'ün remastered versiyonu var II serisinin yok. Oda belki grafik veya oynanış anlamında sizi sıkar mı bilmiyorum bakmanız gerek.

Eğer grafikler olsun, eski olmasın, gizliliği olsun diyorsan Unity öneririm harika bir oyundur. Grafikler önemli değil diyorsan 2. oyuna bakabilirsin. Eğer rpg türünde bişi istiyorsanda Origins önerimdir ama bence rpg türü olanları alma.

Yeni konular

Geri
Yukarı