Assassin's Creed hikayesine hakim olabilmek için tüm oyunları oynamak gerekir mi?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Assasin's Creed'in temelindeki hikaye ilgimi çekiyor ve öğrenip hakim olabilmek istiyorum ancak şu ana kadar hiç bir oyununu bitirmişliğim yok ve eski yeni fark etmez gerekirse hepsini oynayabilirim ancak merak ettiğim şey tüm oyunlar hikayeyi devam ettiriyor mu? Arada gereksizler falan da var mı, eğer varsa oynamayacağım çünkü takdir edersiniz ki her bir oyun çok sağlam vakit alıyor baştan sona bitirmem 1 senemi alır muhtemelen.

Son düzenleyen: Moderatör:
AC2, Brotherhood ve Revelations oyunları sizin bahsettiğiniz hikaye içinde. 1. oyunu oynamanızı tavsiye etmem, onu izleyip geçin.

Kalan oyunlar ana hikayeden bağımsız ama yine önemli işler yaptığımız oyunlar.

AC2 yüklü şu anda, son zamanlarda sık bilgisayar değiştirdim ve hepsine yükledim ve her bir seferinde şu Mario muydu neydi onunla dövüş antrenmanı yapma görevinde takılıp bırakıyordum oyunu ve sanırım oyunun save sistemi müsade etmiyor belli bir görevden devam etmeye, ya da internette o görevde kalan save dosyası falan yok bu da baştan başlamam gerektiği anlamına geliyor. 5. kez de başlamak istemiyorum ama yoksa çözümü mecbur başlayacağım.

Geri
Yukarı