Assassin's Creed IV: Black Flag sürekli gemide mi geçiyor?

Hayır, karada daha çok zaman geçiriliyor. Gemi ile ulaşım sağlanıyor, ayrıca denizlerde de bir sürü yan görev mevcut. Black Flag AC serisinin en sevdiğim oyunu. 4-5 kere bitirmişimdir. Ayrıca Rogue'un grafikleri AC 3 gibi yani bayağı kötü Black Flag'ten.

Yok be hocam oyunun genel olarak tamamını AC4'ten almış hikaye hariç grafikler ikisinin de Ultra'da oynadım hep aynıydı sadece renk paleti değişmiş olabilir.

Black Flag hem karada hem denizde geçen bir oyun. Bu algının olma sebebi oyunun deniz bölümü daha çok sevilmesi.

Yok be hocam oyunun genel olarak tamamını AC4'ten almış hikaye hariç grafikler ikisinin de Ultra'da oynadım hep aynıydı sadece renk paleti değişmiş olabilir.
Freedom Cry ile Rogue'u karıştırıyor olabilir misiniz? AC Rogue'ta denizdeki sudan tut çimenlere ağaçlara kadar AC 3 ile aynı renk paleti ve tasarımlara sahip.

Black Flag en iyi Assassin's Creed oyunu. Assassin'lere dair de bolca içerik var ve karada daha çok zaman geçiriyorsunuz fast travel sayesinde. İnsanlar sürekli stereotipik olarak Black Flag'a korsanlık oyunu diyor ama hikayeyi derinden incelemedikleri için Assassin'lere olan bağlantıyı çözemiyorlar. 3, Black Flag, Liberation, Freedom Cry, Rogue, Unity ve hatta Syndicate birbiriyle bir yerlerde bağlanıyor.
Ayrıca kimse oyunlar aynı diye bahane üretmesin, 8-9 yıl önce çıkmış oyunlar hakkında bu tartışmayı yapmak yersiz. Serinin ve hikayenin hayranları severek oyanayabilir. Hatta kanımca Rogue'un hikayesi en dramatik ve sağlam hikayelerdendi, oyun teknik olarak da Black Flag'den bir tik üstün olduğu için bana göre Black Flag'den bile daha iyi bir oyundu.

Yeni konular

Geri
Yukarı