Assassin's Creed IV Black Flag Türkçe Yama Sorunu

KaraKartalw

Kilopat
Makaleler
14
Daha fazla  
Merhaba, Türkçe yama kurulumu yaparken aşağıdaki hatayla karşılaşıyorum. İlk önce biraz araştırma yaptım fakat bu sorunla ilgili bir şey bulamadım. Daha sonra ise hata veren dosyayı sildim. Yine aynı hatayla karşılaşıyorum. Sizce nedeni nedir? Bu arada oyunu Uplay üzerinden oynuyorum.

achata.jpg

Assassins's Creed oyunlarına gelen son güncellemelerden sonra Türkçe yamalar çalışmıyor. Oyun çeviri yamaları düzenleyene kadar yapabileceğiniz bir şey yok.
Benim açtığım Posta gelen mesaj böyle. Bu bilgiyi OyunÇeviri sitesindeki arkadaşlardan da doğruladım. Bekleyip güncellemeye uygun hale gelene kadar sabredeceğiz.

Merhaba, Türkçe yama kurulumu yaparken aşağıdaki hatayla karşılaşıyorum. İlk önce biraz araştırma yaptım fakat bu sorunla ilgili bir şey bulamadım. Daha sonra ise hata veren dosyayı sildim. Yine aynı hatayla karşılaşıyorum. Sizce nedeni nedir? Bu arada oyunu Uplay üzerinden oynuyorum.

Eki Görüntüle 286320
Bu sorunu çözebildiniz mi? Bende aynı başlıkla konuuyu açtım, sizin yazdığınızı şimdi gördüm.
Ben baya araştırdım fakat herhangi bir şey bulamadım. En sonunda oyunu sildim.
Benim açtığım Posta gelen mesaj böyle. Bu bilgiyi OyunÇeviri sitesindeki arkadaşlardan da doğruladım. Bekleyip güncellemeye uygun hale gelene kadar sabredeceğiz.
adamlar pek oralı değil malesef. güncelleme ile ilgili bi çalışma yok.

Beyler Hayırlı Olsun Black Flag Yaması Çıktı

Assassin’s Creed 4 Black Flag Türkçe Yama

Son sürümde denedim ve çalışıyor

Aferin evladım, konuyu hortlatmışsın. Kuralları oku başlamadan önce.
Üstat niye öyle diyon ki, sağolsun bizleri haberdar etti. Evvelden çalışmayan Türkçe yamayı şimdi kullanmaya başladık. Eline sağlık demek icap etmez mi?
Yoksa gözden kaçırdığımız bir kural mı var acep?

Kurallarda 20. madde diyor ki:
Gereksiz olduğunu neden düşünüyorsunuz? Konuyla gayet alakalı yani. Burada Türkçe yamanın uyumsuzluğunu konuşuyorduk. Bir üyede gelip, artık çalıştığını söylemiş. Alakasız olduğunu hiç düşünmüyorum.
Beyler Hayırlı Olsun Black Flag Yaması Çıktı

Assassin’s Creed 4 Black Flag Türkçe Yama

Son sürümde denedim ve çalışıyor
Teşekkür ederim. Hazır işim yokken, bir daha indirip deneyelim. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı