Assassin’s Creed Odyssey 1.5.4 Sürümü İçin Çalışan Türkçe Yama

şimdi hem efsanevi eşyaları görebileceğim hem de türkçe olabilecek bir yama arıyorum. animus yamasının içinden
1-acod kur
2-acod kaldır
3-ac_odessey.yama
4-animus.exe
bu dosyaları oyun klasörüne atıp acod.kuru açtıktan sonra
Yama kuruluyor lütfen bekleyin diyor ve herhangi bir şekilde bir ilerleme olmadan kalıyor

Arkadaşlar ben çözdüm. Çökme hatası aldığımda şöyle yapmıştım. Rar'ı oyunun yüklü olduğu kısma attım ama kur dosyasını yönetici olarak çalıştırmak yerine çift tıklamıştım.

Daha sonra Steam'den oyunun bütünlüğünü doğruladım. Sonra Animus'un dosyasını masaüstünde yeni klasöre çıkardım. Rar dosyasını almadan yeni klasör içindekileri oyunun kurulu olduğu yere kopyaladım. Kur dosyasını yönetici olarak çalıştır yaptım. Yüklemeyi bekledim yüklendi. Bu şekilde oldu.
Bu anlatım karmaşık mı geldi bilmiyorum ama tekrar deniyorum. Olmuyorsa başka çözümler okuyun. Benim bu şekilde olmuştu. 2 GB dosya falan uğraşmadım, Efsanevi zırhlar falan hepsi görünüyor.

1- Daha önce yama kurmayı denediğiniz için ilgili olabilecek tüm dosyaları silin. Yeni baştan yapacağımız için.
2- Steam'den(benim Steam'de) oyun bütünlüğünü doğrulayın. Yani tüm orjinal oyun dosyaları geri gelsin.
3- Animus'un yama dosyasını, masa üstünde yeni klasöre çıkarın. Rar dosyasını silin(daha önce rar dosyasını oyunun kurulu olduğu yere atıp ordan çıkarmıştım, çözüldüğünde bu şekilde yapmadım).
4- Yeni klasör içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu kopyalayın.
5- Kur dosyasına yönetici olarak çalıştır yapın. Bekleyin yüklenecek ve tamam.

Bu anlatım karmaşık mı geldi bilmiyorum ama tekrar deniyorum. Olmuyorsa başka çözümler okuyun. Benim bu şekilde olmuştu. 2 GB dosya falan uğraşmadım, efsanevi zırhlar falan hepsi görünüyor.

1- daha önce yama kurmayı denediğiniz için ilgili olabilecek tüm dosyaları silin. Yeni baştan yapacağımız için.
2- Steam'den(benim Steam'de) oyun bütünlüğünü doğrulayın. Yani tüm orijinal oyun dosyaları geri gelsin.
3- Animus'un yama dosyasını, masaüstünde yeni klasöre çıkarın. RAR dosyasını silin(daha önce RAR dosyasını oyunun kurulu olduğu yere atıp oradan çıkarmıştım, çözüldüğünde bu şekilde yapmadım).
4- yeni klasör içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu kopyalayın.
5- kur dosyasına yönetici olarak çalıştır yapın. Bekleyin yüklenecek ve tamam.

Her şeyi yapıyorum ama yüklenmiyor maalesef bu şekilde :/

Büyük boyutlu Türkçe yamayı kurduysan kıyafet görünmez.

O kadar basit ki dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atıp kurulumu başlatacaksın.

Hata veriyor her şeyi doğru yaptığıma eminim. Yama yapımcılarıyla iletişime geçtiğimde bilgisayarınızda bir uygulama engelliyor dendi.
şimdi hem efsanevi eşyaları görebileceğim hem de türkçe olabilecek bir yama arıyorum. animus yamasının içinden
1-acod kur
2-acod kaldır
3-ac_odessey.yama
4-animus.exe
bu dosyaları oyun klasörüne atıp acod.kuru açtıktan sonra
Yama kuruluyor lütfen bekleyin diyor ve herhangi bir şekilde bir ilerleme olmadan kalıyor
Aynı sorunu alıyorum çözebildinizmi?
Arkadaşlar yama güvenilirmi?

Son düzenleme:
AC Odyssey 1.5.4 sürümü için Türkçe yama ararken çoğu kişinin sonuca ulaşamadığını gördüm, o yüzden genel bi' kaynak olması için paylaşmak istedim. Tüm konulara tek tek yazmak biraz zor.

Yama link: OdysseyTR - Google Drive

Benim oyunum Epic Games'te çoğu kişi Epic'te olduğum için çalıştıramıyorum falan demiş onların da işine yarar diye düşünüyorum.

Kurulum: "DataPC_patch_01 - indir. VIP. RAR" dosyasını indirin (2 GB boyutu var inmiyor deyip kapatmayın, bekleyin) inen dosyayı oyunun kurulu olduğu yere atın ve hedefteki dosyayla değiş deyin bu kadar.

Umarım işinize yarar, iyi oyunlar.

Örnek görseller:

Eki Görüntüle 720830

Eki Görüntüle 720817

Oyunu Türkçe yamayla sorunsuz 6 saat oynadım ancak şu anda envanteri veya haritayı açınca oyun çöküyor, yamayı kaldırınca düzeliyor. Sorunu nasıl çözebilirim?
Oyunu Türkçe yamayla sorunsuz 6 saat oynadım ancak şu anda envanteri veya haritayı açınca oyun çöküyor, yamayı kaldırınca düzeliyor. Sorunu nasıl çözebilirim?
Envanteri veya haritayı açmadığım sürece oyunu oynayabiliyorum.

Son düzenleme:
Kıyafet sorunu yaşayanlar oyunu Ubisoft üzerinden çalıştırsın. Düzeliyor elbise ve silah görünmeme sorunu.
Adsız.jpg

Son bir bilgi bende 1.5.4 sürümü yüklü ve oyunu ubisoft üzerinden oynuyorum bütün dlc lerde var bende. Bu konudaki dosya ile oyun türkçe oldu bilginize.

Dosya Ekleri

• Adsız1.jpg
    Adsız1.jpg
    177,9 KB · Görüntüleme: 97
Son düzenleme:
AC Odyssey 1.5.4 sürümü için Türkçe yama ararken çoğu kişinin sonuca ulaşamadığını gördüm, o yüzden genel bi' kaynak olması için paylaşmak istedim. Tüm konulara tek tek yazmak biraz zor.

yama link: OdysseyTR - Google Drive

Benim oyunum Epic Games'te çoğu kişi Epic'te olduğum için çalıştıramıyorum falan demiş onların da işine yarar diye düşünüyorum.

kurulum: "datapc_patch_01 - indir. VIP. RAR" dosyasını indirin (2 GB boyutu var inmiyor deyip kapatmayın, bekleyin) inen dosyayı oyunun kurulu olduğu yere atın ve hedefteki dosyayla değiş deyin bu kadar.

Umarım işinize yarar, iyi oyunlar.

Örnek görseller:

Eki Görüntüle 720830

Eki Görüntüle 720817

Hocam merhaba! Animus un yaması ile onlarca yol denememe rağmen her seferinde hata alıyordum ancak bu yama ile oyunu Türkçe yapabilmiştim ama ne yazık ki 1 hafta önce oyuna güncelleme geldi ve sürüm 1.5.6 ya çıktı. Maalesef şu an çalışmıyor bu yama.

Geri
Yukarı