Assassin’s Creed Odyssey 1.5.4 Sürümü İçin Çalışan Türkçe Yama

Hocam efsanevi öğelerdeki sorun hâlâ var mı? Benim için çok büyük sorun yaratır çünkü. Oyunu bir kez hikayeye hiç dikkat etmeden bitirdim ve şimdi tekrardan başladım, bütün eşyalar efsanevi olduğu için sanırım oynayamayabilirim.

Arkadaşlar ben çözdüm. Çökme hatası aldığımda şöyle yapmıştım. Rar'ı oyunun yüklü olduğu kısma attım ama kur dosyasını yönetici olarak çalıştırmak yerine çift tıklamıştım.

Daha sonra Steam'den oyunun bütünlüğünü doğruladım. Sonra Animus'un dosyasını masaüstünde yeni klasöre çıkardım. Rar dosyasını almadan yeni klasör içindekileri oyunun kurulu olduğu yere kopyaladım. Kur dosyasını yönetici olarak çalıştır yaptım. Yüklemeyi bekledim yüklendi. Bu şekilde oldu.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben çözdüm. Çökme hatası aldığımda şöyle yapmıştım. Rar'ı oyunun yüklü olduğu kısma attım ama kur dosyasını yönetici olarak çalıştırmak yerine çift tıklamıştım.

Daha sonra Steam'den oyunun bütünlüğünü doğruladım. Sonra Animus'un dosyasını masaüstünde yeni klasöre çıkardım. Rar dosyasını almadan yeni klasör içindekileri oyunun kurulu olduğu yere kopyaladım. Kur dosyasını yönetici olarak çalıştır yaptım. Yüklemeyi bekledim yüklendi. Bu şekilde oldu.
hocam ben bir türlü işin içinden çıkamadım . Epicgames'ten aldım uplay üzerinden indirdim (klasör değişsin diye) yamayı bir türlü kuramadım biraz detaylı anlatır mısınız ?

Yeni konular

Geri
Yukarı