Assassin's Creed Odyssey ana oyun ve DLC dahil ücretsiz Türkçe yama var mı?

hayaletotuu

Decapat
Assassin's Creed Odyssey ana görevden ilerlerken DLC görevlerinin İngilizce olması beni hem üzüyor hem de gördükçe oyundan kopturuyor. Bildiğiniz ana oyun ve DLC ücretsiz yapan bir grup veya topluluk var mı, varsa atabilir misiniz?

img.jpg

Zamanında Anonymous diye bir çeviri ekibi ücretli abonelikle yapıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Animus Projesi'nden çıkan yamadan virüs bulaşacağını sanmıyorum ama yine de başka arkadaşlarda baksın.

Animus'un kendi sitesinden indirdiğim RAR'ın tarama sonucu. (2. VirusTotal Resim) (ana oyun) @Shaw Dickerson küçük bir düzeltme yapıyorum bu ilk attığım Steam'de yayınlanan Türkçe yama (ana oyun + dlc) RAR mış. Bu ikinci attığım ise kendi sitesinden indirdiğimin VirusTotal sonucu.
Screenshot_2.png
Screenshot_2.png
Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Animus'un kendi sitesinden indirdiğim RAR'ın tarama sonucu. (Ana Oyun) @Shaw Dickerson Eki Görüntüle 1609457
Yama false positive durumda. Ana oyun yaması ücretsiz olduğu için herhangi bir şifre koruma sistemi barındırmıyor fakat ücretli yamalar şifre koruma barındırıyor. Şifre koruma sistemini bazı antivirüslerde zararlı yazılım olarak görüyor.
Kendi Discord hesaplarında yaptıkları açıklama:
Soru: Anti-virüs programları yamayı tehdit olarak görüyor, ne yapmalıyım?
Cevap: Yama oyun dosyalarını değiştiğinden birkaç istisnai virüs programı programı tehdit olarak algılıyor, herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Geri
Yukarı