Assassin's Creed Odyssey Karakter kitlenme sorunu.

• Konuyu başlatan kara
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 3B
İşletim sistemi
Windows 10

kara

Kilopat
Selamlar direk konuya geçiyorum. Bahsi geçen oyun ilk görev sonrası kitleniyor. Şu gizlice çocuğu kurtardığımız yer. Karakter hiç bir tuşa fare hareketine tepki vermiyor. Şimdi bazı üstün zekalı şahıslar sormadan oyun orijinal ve güncel. Aynı sorunu Originde de yaşıyorum. Bilen birileri var ise yardımcı olursa şimdiden teşekkürler.

Bu arada sadece Origin ve Odysseyde oluyor bu iş. İki oyunda da Türkçe yama var ekstradan. Bununla alakası olduğunu düşünmüyorum.

Windows 10 Pro 64 bit
Ryzen 5 2600 default 3,40 ghz
Asus Rog Strix X370 Motherbord
Hyperx Kingston 3000 mhz (4+4+4+4) Ram
SAPPHIRE NITRO+O.C RX590 256BIT
Wd 256 gb SSd

Radeon ayarlarından Radeon Chill ve FPS kitleme gibi ayarlara bir bakın derim. Aklıma bir şey gelmedi. Ben de Türkçe yamayla oynayıp bitirdim bir sorun yoktu. Olmadı ekran kartı driver'ını kaldırıp yenisini kurabilirsiniz. Oyunu oynarken sizinkiyle aynı karta sahiptim. "19.12.1" driver'ı ile sorunsuz oynamıştım. Sonrasında gelen Adrenalin 2020 edition ile çeşitli sorunlar yaşayıp geri dönmüştüm. Onu da bir deneyebilirsiniz. DDU ile mevcut sürücüyü kaldırıp buradan bahsettiğim sürümü indirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı