Assassin's Creed Odyssey oyundan atıyor

Wui She

Hectopat
Daha fazla  
Assassin's Creed Odyssey oynarken belli bir süre sonra oyun kendisini kapatıyor. Ubisoft'tan bir hata kodu geliyor ve kapanıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Geçenlerde AMD driver çöktü vs demişti. RX570 4 GB ekran kartım var. AMD Ryzen 5 2600, 16 GB RAM 3200MHz CL16, ASUS TUF Gaming B450.

FPS konusunda hiçbir problemim yok ama ani bir hareket yaptığımda, mesela arkama döndüğüm zaman oyundan atıyor. Belli bir süre ekran kartı ve işlemci sıcaklıkları 71 75 derce arasında dolaşıyor, pek fazla da ısınmıyor. Bu arda başka hiçbir oyunda böyle bir durum yaşamadım. Teşekkürler.

Assassin's Creed Odyssey oynarken belli bir süre sonra oyun kendisini kapatıyor. Ubisoft'tan bir hata kodu geliyor ve kapanıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Geçenlerde AMD driver çöktü vs demişti. RX570 4 GB ekran kartım var. AMD Ryzen 5 2600, 16 GB RAM 3200MHz CL16, ASUS TUF Gaming b450.

FPS konusunda hiçbir problemim yok ama ani bir hareket yaptığımda, mesela arkama döndüğüm zaman oyundan atıyor. Belli bir süre ekran kartı ve işlemci sıcaklıkları 71 75 derce arasında dolaşıyor, pek fazla da ısınmıyor. Bu arda başka hiçbir oyunda böyle bir durum yaşamadım. Teşekkürler.

Bende de oluyor ve hatta çevremdeki birçok kişidde aynı hata oluyor onların kartta RX 580 falan oyunu çok oynamak istiyorum am bir yerde takıldım Full oyundan atıyor senin gibi ama çözemeddim bilen varsa iyi olur.

Arkdaşlar kart isimlerinizi, ve sistemlerinizi yazabilirmisinz. bakalım hepimiz aynı ram veya aynı ekran kartlarınamı sahibiz bu şekilde anlayabiliriz benim 16 gb G skill 3200mhz Ramlarim var sizin ?

Son düzenleme:
Arkaşlar ben çözdüm 2020'nin AMD driverını kurup deneyin. DDU ile silin tüm driverlarınız emin olun silindiğinden daha sonrasında 2020 Mayıs ya da nisan ayı ekran kartı sürücsünü kurun daha sonrasında düzeliyor bir deneyin.
8 GB RAM 5500XT 8 GB R5 2600 Windows 10 Home 20h2.

Düzelmezse yine bana yazabilirsin düzelirsede yaz bilgim olsun yardımcı olmak isterim kanka.

Arkaşlar ben çözdüm 2020'nin AMD driverını kurup deneyin. DDU ile silin tüm driverlarınız emin olun silindiğinden daha sonrasında 2020 Mayıs'ya da nisan ayı ekran kartı sürücsünü kurun daha sonrasında düzeliyor bir deneyin.

Düzelmezse yine bana yazabilirsin düzelirsede yaz bilgim olsun yardımcı olmak isterim kanka.

Bunu deneyeceğim inşallah olur sorun saddece AMD kartta oluyor ozamn driver hatası falan oluyordur bbenimde kart RX 580 inşallah düzelir yapınca tekrar yazacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı