Assassin's Creed Odyssey oyundan atıyor

stogro

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu daha yeni yükledim oyunu başlattıktan sonra 1 dakika içinde önce 30FPS'ye düşüyor sonra donuyor ve oyundan atıyor. Ekran kartım 3060 Ti ve güncel. Sebebi nedir, nasıl çözerim?

Arkadaşlar oyunu daha yeni yükledim oyunu başlattıktan sonra 1 dakika içinde önce 30FPS'ye düşüyor sonra donuyor ve oyundan atıyor. Ekran kartım 3060 Ti ve güncel. Sebebi nedir, nasıl çözerim?
Dosyaları doğrularsanız düzelme ihtimali oldukça yüksektir crack indirdiyseniz fazla yapabileceğim bişey yok

Dosyaları doğrularsanız düzelme ihtimali oldukça yüksektir crack indirdiyseniz fazla yapabileceğim bir şey yok

Xbox Game Pass üzerinden indirmiştim. Sorunu dosyayı doğrulayıp Türkçe yamayı kaldırınca çözdüm ancak oyunu 1 saat sonra sevmediğim için sildim zaten boşa uğraşmış oldum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Game Pass üzerinden indirmiştim. Sorunu dosyayı doğrulayıp Türkçe yamayı kaldırınca çözdüm ancak oyunu 1 saat sonra sevmediğim için sildim zaten boşa uğraşmış oldum :D
o oyunun türkçe yaması sadece trojanli yamalardan oluşuyor zaten bende indirmiştim ama yamalar bilgisiyarımı ele geçirme derecesine geldiği için genel taramayla attım bilgisiyardan :))

Geri
Yukarı