Assassin's Creed Origins DLC Türkçe Yama

clane.spoth

Centipat
Daha fazla  
Assassin's Creed Origins Türkçe yamayı Animus Projesi sitesinden ana hikaye için indirdim fakat bende bütün DLC'ler olduğu için DLC'lere de Türkçe yama indirmek istiyorum ve öğrendim ki DLC yamaları ücretliymiş. Animus Projesi de faaliyetlerini sonlandırdıkları için ücretli abonelik alımını kapatmış. DLC'ler için yama alamıyorum. Nereden bulabilirim? Güvenilir bir link var mı? DLC'leri Türkçe yama olmadan yarım yamalak oynamak istemiyorum.

Aynı durumdayım hocam. Paramla da alamıyorum abonelik alımını durdurmuşlar. Mayıs ayında paylaşmışlar güle güle diye. Herkes erişebilecekmiş her şeye güya ama Ekim'e geldik hala bir çalışma yapılmamış. DLC'ler ile indirmek istediğimde e-posta soruyor...

Animus Projesi'ne mail attım bakalım dönecekler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durumdayım hocam. Paramla da alamıyorum abonelik alımını durdurmuşlar. Mayıs ayında paylaşmışlar güle güle diye. Herkes erişebilecekmiş her şeye güya ama Ekim'e geldik hala bir çalışma yapılmamış. DLC'ler ile indirmek istediğimde e-posta soruyor...

Animus Projesi'ne mail attım bakalım dönecekler mi?
Animus Projesi'ne 3-4 gün önce ben de detaylı bir mail gönderdim fakat henüz ne dönüş yapan var ne de umursayan. Aboneliği durdurdukları için parayla da alamıyoruz, elimde bütün DLC'ler var ve yama bulamıyorum. Deseler ki mailden şu adrese şu kadar para gönderin Origins, Odyssey ve Valhalla bütün DLC'ler dahil Türkçe yamayı gönderelim diye sıkıntı yok ama hiç geri dönen bile yok.

YouTube'a AC oddyssey Türkçe yama yazın birkaç YouTube kanalı Google Drive veya dosya. T.C. sitelerinde paylaşmış animus yamasını bende bugün indirip kurdum.

Bu konu işinize yarayabilir hocam. Kendim denemedim ama DLC'ler dahil indirme linki var konunun içinde.

Bu konu işinize yarayabilir hocam. Kendim denemedim ama DLC'ler dahil indirme linki var konunun içinde.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı