Assassin's Creed Origins gerçekten sıkıcı mı?

Odyssey'e 200 saat gömdüm Origins'e 5 saat dayandım oyun Alpha sürümü gibi bir şey eksikleri çok.

AC: Origins almayı düşünüyorum ama sıkıcı olduğunu söyleyen büyük bir kesim var. Oynadınız mı? Sarıyor mu?
Beğenilmemiş. Alacaktım sonradan vazgeçtim. Sadece Assassin's Creed Odyssey aldım.

Dost Kayaoğlu çok güzel anlatmış. Yıllardır takip ederim, onun kadar açık sözlü çok az kişi var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Almayacağım sanırım. Zaten zar zor oyun seven biriyim. Ezio üçlemesi bile sarmamıştı ama en azından grafik olarak daha üst olduğu için Origin'si denemek istemiştim. Teşekkürler yorumlarınız için.

Hocam oyun güzel fakat görevler hep tekrar ediyor. Yan görevler de çoğunlukla insanların ayak işlerini yapıyoruz. Eğer Antik Mısır'ı merak ediyorsanız alın. Grafikleri anlatmaya gerek yok. Oyunun mekanikleri biraz farklı. Ben açıkçası sıkıldığım için 3 ay gibi bir sürede bitirdim. Gold Edition alırsanız Helix Credits ile birlikte karakter seviyesini yükseltip daha hızlı gelişebilirsiniz. Oyunda tek sevdiğim özellik avlanmak oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı