Assassin's Creed Origins gerçekten sıkıcı mı?

AC: Origins almayı düşünüyorum ama sıkıcı olduğunu söyleyen büyük bir kesim var. Oynadınız mı? Sarıyor mu?

Oynadım ve bitirdim hayatımda oynadığım en sıkıcı oyunlardan örneğin bir ana görevin gerekli seviyesi 18 ve siz 18 level olarak girdiniz sonra görev bitti ve sonraki göreve geçmek istediniz fakat bir sonraki görevin seviyesi 24 eeee şimdi napıcağım? Tabii ki ne olduğu belirsiz sıkıcı yan görevleri tekrar tekrar yapacaksın oyun tamamen böyle ilerliyor hiç keyfili değil.

Oynadım ve bitirdim hayatımda oynadığım en sıkıcı oyunlardan örneğin bir ana görevin gerekli seviyesi 18 ve siz 18 level olarak girdiniz sonra görev bitti ve sonraki göreve geçmek istediniz fakat bir sonraki görevin seviyesi 24 eeee şimdi napıcağım? Tabii ki ne olduğu belirsiz sıkıcı yan görevleri tekrar tekrar yapacaksın oyun tamamen böyle ilerliyor hiç keyfili değil.
Hocam aynı durum odyssey'de de varmış. Ama origins'in aksine yan görevler çok daha zevkli olduğundan ben bu durumu farketmemiştim.

Hocam aynı durum Odyssey'de de varmış. Ama Origins'in aksine yan görevler çok daha zevkli olduğundan ben bu durumu fark etmemiştim.

Hocam Odessey'i oynadım fakat burada önemli olan yan görevlerin kalitesi odessey burada çok çok iyi yapmış yan görevleri o yüzden göze batmıyor.

Geri
Yukarı