Assassin's Creed Origins vs. Odyssey vs. Valhalla

Hangisi?

• Assassin's Creed: Origins

• Assassin's Creed: Odyssey

• Assassin's Creed: Valhalla

• Fikrim yok

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
güçlenme ve loot yapma fanteziniz var ise Odyssey,
Diğer AC'lere göre daha iyi ana ve yan hikaye isterseniz Valhalla,
Mısır olsun derseniz Origins.​

• Origins oynamadım, pek bana hitap eden bir oyun değil. Ayrıca mekanikleri çok iyi değil.

• Odyssey de 90 saatim var çok eğlenceli oyun. Bir sürü özel güç ve ekipman var. Ayrıca dünyası çok güzel. Antik Yunan mitolojisini severseniz direkt alın.

• Valhalla da ise 140 saatim var. Oyunu %100 bitirdim tüm eklentileri ile. Güzel oyun ama dünyası çok karanlık. Ben yerinizde olsam Odyssey seçer kassandra hanım ile eğlenceme bakardım!

Evet Origins'i bende pek sevemedim. Ama yine de gayet iyi oyundu. Origins'den önce Odyysey oynadığım için sarmadı

Odyssey'i Alexios'la oynamıştım. Bence Kassandra'ya deimos tiplemesi çok yakışıyor.

Valhalla'da gayet iyi oyundu.

Üçüde oynamaya değer ama Odyssey ve Valhalla, Origins'den daha kaliteli oyunlar

Bence ikiside oynanmalı

Valhalla'ya daha başlamadım, ama Odyssey'i çok sevdim. Bence tek eksisi ana hikayesinin uzun olması. Valhalla'yı alacaksan standart, Odyssey'i alacaksan Gold sürümü al. Origins'den uzak dur.

Odyssey açık dünyası ile büyülemişti beni. Teması da bana uygundu. Hikayesi pek güzel değildi ama bence oldukça iyi bir oyun.

Benim sıralamam: > Odyssey > Valhalla > Origins. Odyssey çok keyifliydi benim için hem yetenek sistemi hem de genel olarak daha hoşuma gitmişti. Hikaye ve karakter olarak hiçbirini beğenmedim.

Geri
Yukarı