Assassin's Creed oyun önerisi

AC 2, AC 4 , AC Unity (oyun hataları giderilmişse bir bak çok fazla hata vardı onun dışında hikayesi kurtardı biraz oyunu) AC Valhalla'ya bak istersen. İyi eğlenceler

Hocam benim arkadaşım çok Unitiyi önermişti hikayesi açısından felan büyük ihtimalle Odyssey ve Unity alacağım ama hepsinin bir hikayesine ve game playına bakıp öyle seçeceğim.

Unity'de yalnız seçim yapma şansın yok. Sen Witcher 3 severek oynadığını söyledin bu seriyi seviyorsun anladığım kadarıyla. Witcher 3'ün üzerine oyun oynayacaksan ona yakın bir tür RPG olmalı ve bu ihtiyacını Unity gideremez. Oraya git şunu öldür gibi tek düze görevlerden başka bir şey vermez sana Unity. Seçim falan yapamıyorsun. Oyunun dünyası yaşadığını hissetmiyorsun ve direk Unity'den başlamanı zaten önermem. Bir önceki oyun olan Rogue oynaman lazım hikayeden bir şey anlamak istiyorsan.

Unity'de yalnız seçim yapma şansın yok. Sen Witcher 3 severek oynadığını söyledin bu seriyi seviyorsun anladığım kadarıyla. Witcher 3'ün üzerine oyun oynayacaksan ona yakın bir tür RPG olmalı ve bu ihtiyacını Unity gideremez. Oraya git şunu öldür gibi tek düze görevlerden başka bir şey vermez sana Unity. Seçim falan yapamıyorsun. Oyunun dünyası yaşadığını hissetmiyorsun ve direk Unity'den başlamanı zaten önermem. Bir önceki oyun olan Rogue oynaman lazım hikayeden bir şey anlamak istiyorsan.
Doğru hocam ben sizin dediğiniz Rpg ve kendi kararlarımın oyunu değiştireceği kendim karar vereceğim oyunlardan daha çok zevk alıyorum. Rogue ye bakarım o zaman çok sağolun.

Assassin's Creed II serinin en iyi oyunudur yani oyuncuların çoğu onu seçer en iyi diye zaten bir oyunu herkes sevecek diye bir şey yok :) ama yine de bakmanı öneririm güzel oyun.

Doğru hocam ben sizin dediğiniz Rpg ve kendi kararlarımın oyunu değiştireceği kendim karar vereceğim oyunlardan daha çok zevk alıyorum. Rogue ye bakarım o zaman çok sağolun.
Rogue de seçim yok yalnız. Unity ile tek iki olay bağlantılı. Sizin yerinizde olsam rogue yi es geçerdim. Rogue yi oynuyacağınıza black flag oynayın daha iyi. Bu arada black falg a de serinin en iyi oyunu diyen çok insan var.

Arkadaşlar selamlar. Witcher 3 2. kez bitirdikten sonra yeni bir tane oyun arıyorum ve oyun serisi olarak Assassin's Creed'i gözüme kestirdim. Beni sıkmayacak bir Assassin's Creed oyunu önerir misiniz? En fazla 140 TL verebilirim.

Epic Games Ubisoft oyunlarında biraz sıkıntılı, bu sebeple Steam'den pahalı da olsa almanızı öneririm ben. 140TL ile indirimlerde (10 gün sonra genel indirimler başlıyor) 80TL fiyata AC Odyssey (Witcher 3 seviyorsanız seversiniz diye düşünüyorum), 50TL tarzı bir fiyata ise AC Origins alabilirsiniz. AC Origins Odyssey oyununa benziyor ve daha ham hali gibi düşünün, bu sebeple farklılık olsun amacıyla Origins yerine Syndicate de alabilirsiniz. 10TL ile Ezio 3'lemesi alabilirsiniz.

Geri
Yukarı