Sürprizbozan Assassin's Creed Revelations bittikten sonra oynanır mı?

• Konuyu başlatan Hamc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 824
Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hamc

Decapat
Assassin's Creed Revelations oyununu %100 bitirmek istiyorum. Assassin's Creed Brotherhood bittikten sonra oynanmıyordu. Assassin's Creed Revelations oynanıyor mu bittikten sonra?

Assassin's Creed Brotherhood hikayesi bittikten onra açık dünyasının oynandığını sanmıyorum. Çünkü hikaye gereği desmond bayılıyor.
Oyunu daha yeni 2.kez %100 bitirdim ve oyunun Ezio kısımlarını oynayıp yapmadığın görevleri yapabiliyorsun, Roma'da gezmekte de özgürsün. Sadece Desmond kısmına erişimin gidiyor fakat Desmond kısmında da oyunu %100 bitirmek için yapman gereken bir şey yok. Hatta Desmond kısmında etkileşime girebileceğin 2-3 eşya hariç hiçbir şey yok. Aynı şey Revelations için de geçerli.

Oyunu daha yeni 2.kez %100 bitirdim ve oyunun Ezio kısımlarını oynayıp yapmadığın görevleri yapabiliyorsun, Roma'da gezmekte de özgürsün. Sadece desmond kısmına erişimin gidiyor fakat desmond kısmında da oyunu %100 bitirmek için yapman gereken bir şey yok. Hatta desmond kısmında etkileşime girebileceğin 2-3 eşya hariç hiçbir şey yok. Aynı şey Revelations için de geçerli.

Hocam biraz hortlatıyor olabilirim ama Ubisoft Connect'ten edindiğim orijinal Revelations'a ana hikayeyi bittikten sonra giremiyorum. Oyunu açınca şey ekranı geliyor, "credits" miydi adı, emeği geçenler ekranı işte. Ben açık dünyada oynayacaktım, diğer şehirlere Assassin yollayıp şehirleri alacaktım gezecektim falan. Yardımcı olabilir misiniz?

Hocam biraz hortlatıyor olabilirim ama Ubisoft Connect'ten edindiğim orijinal Revelations'a ana hikayeyi bittikten sonra giremiyorum. Oyunu açınca şey ekranı geliyor, "credits" miydi adı, emeği geçenler ekranı işte. Ben açık dünyada oynayacaktım, diğer şehirlere Assassin yollayıp şehirleri alacaktım gezecektim falan. Yardımcı olabilir misiniz?
Oyuna devam et seçeneğine tıklayınca mı credits ekranı geliyor hocam? Öyleyse eğer kayıt dosyasınızda veya oto. kayıt sisteminde problem olabilir.

Oyunu açıyorum ana menüden Story Mode'a tıklıyorum sonra load diyorum ve credits ekranı geliyor, evet devam et'e tıklayınca yani.

Bende de baya uzun credits vardı. Tahminimce creditsi sonuna kadar izlerseniz açık dünyaya salacaktır. Credits yaklaşık 18 dakikadır.
Ben de onu tahmin edip biraz bıraktım ama 10.dakikada falan başa sarmış gibi hissedip kapattım. Credits başa sarar mı? Açıp koyayım kenara.

Ayrıca Ubisoft Connect'e de giremiyorum. Açtığımda küçük pencerede başlatılıyor ekranında kalıyor. Hepsi de beni buldu sanırım.

Son düzenleme:
Oyunu açıyorum ana menüden Story Mode'a tıklıyorum sonra load diyorum ve credits ekranı geliyor, evet devam et'e tıklayınca yani.
O zaman oto. kayıt sistemi düzgün çalışmıyor hocam. Credits başlamadan hemen öncesine oto. kayıt almış fakat sonrasına almamış.
Ben de onu tahmin edip biraz bıraktım ama 10.dakikada falan başa sarmış gibi hissedip kapattım. Credits başa sarar mı? Açıp koyayım kenara.
Bazı oyunlarda Credits yapısı aynı olduğu için ve aynı müziği tekrar tekrar çaldığı için baştan alıyormuş hissi olabilir. O yaklaşık 20 dakikalık süreyi bekleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı