Epic Games Assassin's Creed serisi alınır mı?

Doyle

Decipat
Daha fazla  
İndirimlerden önerebileceğiniz bu seriden oyunlar var mı? Valhalla'nın falan adını duymuştum ama bu seriden hiç oyun oynamadım daha önce hikayleri falan bağlantılı mı bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimlerden önerebileceğiniz bu seriden oyunlar var mı? Valhalla'nın falan adını duymuştum ama bu seriden hiç oyun oynamadım daha önce hikayleri falan bağlantılı mı bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Bence çok güzel bir seri son 3 oyunun hikayesi bayat olsa da oynanışları çok güzel özellikle de Odyssey'in. İlk oyunların hikayesi güzel olsa da oynanışları sizi 20 saat eğlendirir ama sonrasında sıkılmamak için farklı bir oyun oynadıktan sonra tekrardan devam etmelisiniz. (bence)

Voidu ve gamebillet sitelerinde indirimi bekle, orada cok daha ucuz oluyorlar.
AC2; Brotherhood ve revelation oynanir. Ondan sonrakiler senin tatminligine kalmis..
Katılıyorum. AC Valhalla'yı 2 hafta önce voidu'dan 60 liraya almıştım. Diğer oyunlar daha ucuzdu.

oyunlar birbiri ile bağlantılı değil mi ?
Voidu ve gamebillet sitelerinde indirimi bekle, orada cok daha ucuz oluyorlar.
AC2; Brotherhood ve revelation oynanir. Ondan sonrakiler senin tatminligine kalmis..

Katılıyorum. AC Valhalla'yı 2 hafta önce voidu'dan 60 liraya almıştım. Diğer oyunlar daha ucuzdu.
Epic kupon ve nays ile 85 liraya düşüyor şuan.

İyi hikaye istiyorsan Ezio Trilogy'ye bakabilirsin, ama artık eski gözüküyorlar. Oynanışa önem veriyorsan, Unity keyiflidir. Son 3 oyun ise tamamen senin zevkine kalmış, hangisinin mitolojisi hoşuna gidiyorsa onu oynarsın.

Ezio'nun hikayesi;
  • Assassin's Creed 2
  • Assassin's Creed Brotherhood
  • Assassin's Creed Revolations
Ezio'nun hikayesi biter.

Alttaki liste çıkış sırasına göre değil de olayların ilerleyiş sırasına göredir.
  • Assassin's Creed Rogue
  • Assassin's Creed Unity
  • Assassin's Creed 3
AC Syndicate ve Black Flag'in yukarıdaki oyunlar ile bağlantısı yok.

Origins, Odyssey ve Valhalla'yı istediğin sıralamada oynayabilirsin, sadece ufak tefek göndermeler var.

AC Odyssey'in Legacy of the First Blade DLC'si ile AC Origins arasında bir gönderme var.
Valhalla'da Odyssey'deki karakterimiz Kassandra'yı görüyoruz.

İyi hikaye istiyorsan Ezio Trilogy'ye bakabilirsin, ama artık eski gözüküyorlar. Oynanışa önem veriyorsan, Unity keyiflidir. Son 3 oyun ise tamamen senin zevkine kalmış, hangisinin mitolojisi hoşuna gidiyorsa onu oynarsın.

Ezio'nun hikayesi;
  • Assassin's Creed 2
  • Assassin's Creed Brotherhood
  • Assassin's Creed Revolations
Ezio'nun hikayesi biter.

Alttaki liste çıkış sırasına göre değil de olayların ilerleyiş sırasına göredir.
  • Assassin's Creed Rogue
  • Assassin's Creed Unity
  • Assassin's Creed 3
AC Syndicate ve Black Flag'in yukarıdaki oyunlar ile bağlantısı yok.

Origins, Odyssey ve Valhalla'yı istediğin sıralamada oynayabilirsin, sadece ufak tefek göndermeler var.

AC Odyssey'in Legacy of the First Blade DLC'si ile AC Origins arasında bir gönderme var.
Valhalla'da Odyssey'deki karakterimiz Kassandra'yı görüyoruz.
Tamam hocam teşekkürler.

Bu serinin tüm oyunları birbiriyle bağlantılı. 1. oyundan son oyuna kadar. temel hikaye bazlı karakterlerin farklı hikayeleri anlatılıyor olabilir ama tüm seri içli dışlıdır. originsin ana ekranında ezio story dinlersin ama anlamazsın mesela çok gönderme vardır. hakim olmak istiyorsan baştan başla.

Yeni konular

Geri
Yukarı