Assassin's Creed serisi sıfırdan oynanır mı?

Birinci ve ikinci oyun aşırı eski. Hem grafik hem mekanik açısından eziyet çekersin. Zaten bağlantılı olan bir Ezio üçlemesi var. Aralarından AC 2'yi atlamak isteyebilirsin.

Günde kaç saat oynayacağına bağlı. AC 2'yi atlarsan kalan iki oyunu yaklaşık 1 haftada bitirebilirsin.
AC 2'yi atlamak nedir? Serinin en iyi oyunu benim için, diğer oyuncular için de ilk üçte yer alacağını düşünüyorum. Ezio'nun hikayesine girişi çok güzel yapılıyor ama hikaye ve sunum tarzı kalitesi üçlemede her oyunla birlikte giderek azalıyor. Ben şahsen çoğu oyununu oynamanızı tavsiye etmiyorum AC serisinin çünkü çok fazla tekrara düşüyor diğer Ubisoft oyunları gibi ama oynamak istiyorsanız ikinci oyunu kesinlikle deneyin.

AC 2'yi atlamak nedir? Serinin en iyi oyunu benim için, diğer oyuncular için de ilk üçte yer alacağını düşünüyorum. Ezio'nun hikayesine girişi çok güzel yapılıyor ama hikaye ve sunum tarzı kalitesi üçlemede her oyunla birlikte giderek azalıyor. Ben şahsen çoğu oyununu oynamanızı tavsiye etmiyorum AC serisinin çünkü çok fazla tekrara düşüyor diğer Ubisoft oyunları gibi ama oynamak istiyorsanız ikinci oyunu kesinlikle deneyin.
Benim de en sevdiğim oyun, oyunu kötülemedim zaten. Geçenlerde geri dönüp oynamak istedim ve grafik, mekanik açısından kültlüğünü hissettiriyor. "Atlamak isteyebilirsin" dedim. Kişiye kalmış.

İkinci oyun zaten her şeyin başlangıcı bence

Yeni konular

Geri
Yukarı