Assassin's Creed Valhalla alınır mı?

Daha fazla  
Sizce alınır mı? Assassin's Creed serisinden sadece 2 ve Brotherhood'u oynamıştım. Hikayesi nasıl sıkar mı? Oyunun yorumları genel olarak olumsuz deniliyor. Nedeniyle yazarsanız sevinirim.

Sizce alınır mı? Assassin's Creed serisinden sadece 2 ve Brotherhood'u oynamıştım. Hikayesi nasıl sıkar mı? Oyunun yorumları genel olarak olumsuz deniliyor. Nedeniyle yazarsanız sevinirim.
İçerik olarak yaklaşık 100 saatlik bir oynanış sunuyor. Fiyatına bağlı olarak alınabilir. 20 saatlik deneyimimle açıkçası çok da bir şey beklenmemesi gereken bir oyun olduğu hissini aldım.

İlk defa oynayacak birisine AC Odyssey oynamasını öneririm. Antik Yunanistan atmosferiyle, fotoğraf çekmekten kendinizi oyuna veremediğiniz enfes manzaralarıyla harikulade bir oyundur. Ubisoft'un Origins ile başlayan seriyi RPG'ye çevirme furyasındaki en iyi oyundur kanımca.

Bana bir yaz geçirtmiş oyundur kendisi. Tabii sınavdan yeni çıkmış, oyun görünce dellenen, hunharca sesler eşliğinde oyun oynayan biriydim o zamanlar.

Ben Origins'i Prime'dan bedavaya almıştım ve onu beğenince "Zam gelmeden en azından bir tane daha alayım" dedim ve araştırdım. Şu an araştırmalarıma göre, henüz almamış olanlar için en mantıklısı Odyssey. Birçok kişi onu öneriyor.
Ben de onu aldım.

Geri
Yukarı