Assassin's Creed Valhalla alınır mı?

Eğer aynı olayları bin defa tekrar ve tekrar yapmaktan hoşlanıyorsanız alınır. Viking teması, yağma falan çok zevkli geliyor ama 15. defa aynı köy tasarımını aynı şekilde yağmalayınca ben ne yapıyorum hissine kapılıyorsunuz.

İlk 3-5 saat iyiydi ama 10 saate gelince baydı ruhsuz karakterler oradan oraya git şunu öldür bununla savaş şunu kurtar diye yazılmış bom boş bir hikaye tekrar eden combat hepsi çok sıkıcı random şekilde olan ve çok kısa olan world Event'ler zevkli ama 100 saat oynamaya yetmiyor ben 60 liraya Complete Edition almıştım 60 liraya değdi 170 liraya değer ama çok bir şey bekleme yoksa Watch Dogs 2 al çok sağlam oyun yüzlerce saat oynamisligim var.

175 TL’ye alınabilir. Watch dogs Legion iyi bir oyun değil. Kötü direkt hatta. İlk oyun eh işte 2. Oyun iyiydi.

Eğer aynı olayları bin defa tekrar ve tekrar yapmaktan hoşlanıyorsanız alınır. Viking teması, yağma falan çok zevkli geliyor ama 15. defa aynı köy tasarımını aynı şekilde yağmalayınca ben ne yapıyorum hissine kapılıyorsunuz.

Ben hiç assasin cred oynamadım hikayeye hakim değilim ve hikayeli oyun almak istiyorum alsammı sence?

Yeni konular

Geri
Yukarı