Assassin's Creed Valhalla - Ezio's Family

Makaleler
49
Orijinal Ezio's Family kadar iyi olmuş bence. Asıl güzel olansa bu müziğin fanmade olması. Müzik bilgim yok ama çok profesyonelce duruyor. @Bora Dere hocam siz müzikten anlıyordunuz diye hatırlıyorum, nasıl olmuş sizce?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok güzel olmuş bence. @Enes3078 sağ olsun gerek çalma gerek de dinleme açısından metal versiyonuna biraz daha alışkınım fakat bu hali de (özellikle hayran yapımı olduğu göze alınınca) çok başarılı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben neden bu konuyu şimdi gördüm ya? Bu şarkının bazı kısımları biraz bana Sherlock'un tema müziğini andırdı. Yine de Bora'nın dediği gibi Srod'un yaptığı versiyon çok daha iyi bence. Bana metali sevdirdi mesela o şarkı.

Çok güzel olmuş bence. @Enes3078 sağ olsun gerek çalma gerek de dinleme açısından metal versiyonuna biraz daha alışkınım fakat bu hali de (özellikle hayran yapımı olduğu göze alınınca) çok başarılı.

Bu versiyonu yeni gördüm, çok güzelmiş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı