Assassin's Creed Valhalla FSR desteği

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
23 Mayıs'tan beri Assassin's Creed Valhalla oynuyordum ve FSR desteğini görememiştim. Bugün şans eseri grafik kısmında en aşağıda gördüm sanırım yeni geldi. Bilmeyen kişiler için iyi olacağını düşündüm, optimizasyon özürlü oyun için güzel bir şey.

Screenshot_105.png

Seçeneklerde ultra quality olduğu için bu fsr1.0 olan 2.0 değil. Bunu açmak yerine ayar düşürülmesi taraftarıyım. Hele de 1080p oynuyosanız ultra quality bile çamur gibi.

Güzel. Sistemim iyi olmasına rağmen fps'im yeterli gelmiyordu bu iş görür. Bu çöp oyunu tekrar yüklemeye vakit bulursam tabi. Bir de görüntü nasıl açıkken?

Seçeneklerde Ultra quality olduğu için bu FSR1.0 olan 2.0 değil. Bunu açmak yerine ayar düşürülmesi taraftarıyım. Hele de 1080p oynuyorsanız Ultra quality bile çamur gibi.

CP2077 RX 5500 XT kullanan arkadaşım da görüntü çamur olurken bende gayet iyiydi görüntü aynısı DLSS içinde geçerli bazı kişilerde sorun var sanırım.
FSR kapalıyken orta grafik ayarlarında kaç FPS alıyorsunuz?

Yer yer 30 oluyor ortalama 50FPS oyunun %90'ı 50FPS ile geçti mesela fight sahnelerinde oyunda kullandıgım zırh çok efekt yapıyor o zamanlarda 30-35'e düşüyor.

CP2077 RX 5500 XT kullanan arkadaşım da görüntü çamur olurken bende gayet iyiydi görüntü aynısı DLSS içinde geçerli bazı kişilerde sorun var sanırım.

Yer yer 30 oluyor ortalama 50FPS oyunun %90'ı 50FPS ile geçti mesela fight sahnelerinde oyunda kullandıgım zırh çok efekt yapıyor o zamanlarda 30-35'e düşüyor.
Hayır bahsettiğim şey nu fsr 1.0 yani görüntüyü çok fazla bulanıklaştıran başarısız bir teknoloji. Yeni çıkan fsr 2.0 başarılı ama bu oyuna uyarlanan fsr 1.0.

Geri
Yukarı