Assassin's Creed Valhalla GTX 1050 Ti performansı nasıl?

LuciFeriaNx

Hectopat
Arkadaşlar aşağıda yazan sistemle yapmış olduğum benchmark testleri ve ayarlarım eklediğim fotoğraflardadır. Bu sistem ve bu ayarlar ile bu performans iyi midir? Oyun içinde de en ufak bir kasma donma olmuyor ve akıcı şekilde oynuyorum bu ayarlarda. Denemiş olduğum pek çok oyunu gayet akıcı ve göze hoş gelecek şekilde de oynayabildim. Yakın dönemde ekran kartı stokları da güncellenip fiyatlar biraz aşağı çekilince bu sistemi satıp yeni bir sistem toplamayı da düşünüyordum ama sitemim beni memnun da ediyor fazlasıyla. Keza Valorant, CS:GO, LoL vb oyunlarda da 200 civarı yüksek FPS değerleri alıyorum.
ASUS GTX 1050 Ti OC 4 GB.
Intel Core i7-4790 3.6GHz şlemci.
8 GB Corsair Vengeance DDR3 1600MHz RAM.

adaptive quality.png

adaptive quality1.png

ayar.png

ayar1.png

1050Ti ile o değerler iyiymiş.
Açıkçası bu ekran kartından aldığım günden beri çok memnunum. Şu an ultra bir performans vermiyor ama yine de fazlasıyla iyi bir kart gibi. Sıcaklık değerleri de 60ı hiç görmüyor. Genelde 55-56-57 seyrinde.

RAM takviyesi yap hocam, ekran kartını değiştirirsin.
Açıkçası bunu düşündüm ama uyumsuzluk yaratmasından çekiniyorum. Normalde 2x8 16gb idi ama RAM'lerden biri bozuldu. Bu sebeptek 8gb RAM ile yetiniyorum. Dediğim gibi komple sistemi yenilemeyi düşünüyorum güzel bir şekilde.

Geri
Yukarı