Assassin's Creed Valhalla oynanmaya değer mi?

berkeis

Zeptopat
Daha fazla  
İyi günler, uzun zamandır Assassin's Creed Valhalla almayı düşünüyorum. Hikaye/Aksiyon oyunlarını seviyorum ve bu oyunu oynamak istiyorum ama emin değilim günümüz oyun fiyatları da epey uçmuş durumda, boşa para harcamak istemem. Sizce almalı mıyım? Fikirleriniz benim için çok önemli, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Odyssey bana aşırı güzel gelmişti ama Valhalla pek sevemedim. Özellikle zırh için malzeme toplamak insanı delirtiyor. Can tamlama işi ayrı bir dert. 20. saatte bıraktım.

Ben 76 saat oynadım ve sadece %60 ilerleyebildim. Oyun bitmiyor hocam. Ben bittim oyun bitmedi. Bir süre ara verdim yoksa bayıyordum :D Oyun herkese hitap etmiyor. İskandinav Mitolojisini seviyorsanız kesinlikle seveceğinizi düşünüyorum. Şahsen ben Mitolojisini çok merak ettiğim için seve seve, bayıla bayıla oynadım. Eğer mitolojisine ilginiz varsa alınıp denenir. Yoksa pek beğeneceğinizi sanmam. Ben o kadar seviyorum ki İskandinav Mitolojisini, oyunu almamın büyük sebeplerinden birisi Thor çekici, Odin mızrağı, Excalibur kılıçlarını aşırı merak etmiştim. Bence eğer ilginiz varsa alıp denenir.

Ben 76 saat oynadım ve sadece %60 ilerleyebildim. Oyun bitmiyor hocam. Ben bittim oyun bitmedi. Bir süre ara verdim yoksa bayıyordum :D Oyun herkese hitap etmiyor. İskandinav Mitolojisini seviyorsanız kesinlikle seveceğinizi düşünüyorum. Şahsen ben Mitolojisini çok merak ettiğim için seve seve, bayıla bayıla oynadım. Eğer mitolojisine ilginiz varsa alınıp denenir. Yoksa pek beğeneceğinizi sanmam. Ben o kadar seviyorum ki İskandinav Mitolojisini, oyunu almamın büyük sebeplerinden birisi Thor çekici, Odin mızrağı, Excalibur kılıçlarını aşırı merak etmiştim. Bence eğer ilginiz varsa alıp denenir.
İskandinav bölgesinde geçmesinden dolayı herhalde oyun bana aşırı soluk geldi Odyssey den sonra.

İyi günler, uzun zamandır Assassin's Creed Valhalla almayı düşünüyorum. Hikaye/Aksiyon oyunlarını seviyorum ve bu oyunu oynamak istiyorum ama emin değilim günümüz oyun fiyatları da epey uçmuş durumda, boşa para harcamak istemem. Sizce alınır mı? Fikirleriniz benim için çok önemli, teşekkürler.

Açıkcası beni pek tatmin etmedi combat iyi diyebilirim ama yay ile nişan hissiyatı berbat aynı zamanda oyun bugdan başka bir şey değil aynı zamanda FPS oynadıkca düşüyor çıkıp girmen gerekiyor bilmem asassin's Creed manyağı isen deneyebilirsin.

İskandinav bölgesinde geçmesinden dolayı herhalde oyun bana aşırı soluk geldi Odyssey den sonra.
Viking'leri anlattığı için soluk gelmiş olabilir. Odyssey'den sonra baya soluk gelir insana. Ben daha önce Odyssey oynamadığım için daha çok beğenmiş olabilirim. Çünkü genelde çoğu kişi ''Odyssey'i oynamasaydım daha çok severdim.'' diyor. Çoğu kişiyi soluk olduğundan dolayı soğumuş ama beni aksine daha çok sevdirdi. Oyundaki renklerin sadeliği, karakterlerin sadeliğini ben çok sevdim.

Bir ortaçağ( karanlık çağ aslında) Avrupa'sını da işleseler keşke. Cadıların yakılıp öldürüldüğü. Veba salgının olduğu ve haçlı seferlerinin olduğu dönem. Gelecek oyun böyle olabilir diye duymuştum. Alternatif olarak feodal Japonya'yı koymalarını çok isterdim. Sizler ne düşünüyorsunuz? Hangi dönemler koyulabilir başka.

Yeni konular

Geri
Yukarı