Assassin's Creed Valhalla Rusça

B4TUR

Decapat
Assassin's Creed Valhalla aldım (ortak hesap).
Dil sadece Rusça. Ne yaptıysam ingilizceye çevrimedim. Animus çeviri'den abonelik satın alıp Türkçe yama aldım fakat Türkçe yama da çalışmadı. Rusça oldugundan dolayı çalışmıyormuş yama İngilizce dil dosyalarını değiştiriyormuş. Yani İngilizce yapmamın bir yolu var mı?

Ayrıcada oyun dilinin Rusça olduğu zaman yamanın çalışmıyacağını belirtmemeleride ayrı bir saçmalık boşuna para verdim.

Son düzenleme:
Oyunun dosyalarına girip Rusça dilinin dosyalarını tespit edin ve sonra TR yamanın dosyalarını açın. Daha sonra Rusça ada sahip olan dosyaların ismini kopyalayıp TR yamadaki dosyalara yeniden adlandırın. TR yama dosyalarının hepsi Rusça dosyaları ile aynı adda olması lazım, dosyaları atıp değiştirin ve oyunda dili Rusça yapın.

Oyunun dosyalarına girip Rusça dilinin dosyalarını tespit edin ve sonra TR yamanın dosyalarını açın. Daha sonra Rusça ada sahip olan dosyaların ismini kopyalayıp TR yamadaki dosyalara yeniden adlandırın. TR yama dosyalarının hepsi Rusça dosyaları ile aynı adda olması lazım, dosyaları atıp değiştirin ve oyunda dili Rusça yapın.

Yama direk İngilizce dil dosyalarını değiştirerek yapıldığı için elimde TR yamanın dosyaları yok ve sadece Rusça seçeneği olduğu içinde yama kurulmuyor.

Geri
Yukarı