Assassin's Creed Valhalla'nın Mekaniklerinin İğrenç Ötesi Olması

Merhaba, oyun daha Steam'e çıkmadan 3 ay önce Ubisoft hesabı açıp "Assassin's Creed Valhalla - Complete Edition" satın almıştım ve oyunu yeni oynamaya başlamıştım, ta ki oyunun kombat sisteminden tut, at sürmeye kadar her şeyiyle mekaniğinin iğrenç ötesi bir oyun olduğunu anlamamla dünyam karadı. Kendimi zorlayarak anca oyunda sekiz saat dayanabildim ve zamanında verdiğim paraya üzülüyorum sadece. Tek korkum ise Origins ve Odyssey'in de aynı oynanış mantığına sahip olmasından korkuyorum. Neyse ki onları aylar öncesinden daha zamlanmadan önce indirimdeyken Steam Üzerinden almıştım.
Sayısız ASC oyunu bitirdim. Ama ilk defa Valhalla oyununda oyunu bitirmeden yarıda bıraktım. Düşüncelerinde hem fikiriz dostum.

Mitolojik konulara ilgim olduğu icin ben keyif almistim acikcasi. Ozellikle origins ve oddyseden. Valhallada baskin meseleleri beni biraz baydi o kadar. Henuz bitirmedim bakalim artik.

Odeyssey süper ama sıktı bitiremedim ama oyun güzel.
Bu Odyssey denen lanet oyun bilgisayarımda iki yıl boyunca yüklü kaldı bitiremedim. Bir ara baya bir hırslandım tüm DLC leri aldım. Komple 100 küsur saate bitirdim. O son görev tamamlandığında görev tamamlandı ibaresi gelir gelmez alt+f4 çekip oyunu silmiştim :D Ama o hırs yapıp ikinci kez oyuna başladığım sürede çok zevk almıştım zevkli bir oyun

Geri
Yukarı