İnceleme Assassin's Creed Revelations

@Ahmetbuğragzkra valla hocam bende oyunla alakalı bi dilenci anımı anlatayım. Şehirde yürüyordum bir baktım dilencinin biri para istiyor. Yanında biraz durdum bekledim. Baktım hikayesini anlatmaya başladı. Türkçesi de biliyorsunuz oyundaki bazı Npc'lerin Türkçesi baya iyiydi bu dilencininki de öyleydi. Neyse işte seferden sonra sakat kaldım karım bu yüzden evi terk etti, bir daha çocuklarımın yüzünü göremedim falan baya derin ve acıklıydı dayanamayıp paramın yarısını saçmıştım etrafa.🙂

Son düzenleme:
Şunu söylüyorum sizi kast etmemiştim, çoğu insan atmosfer bahanesiyle altaïrin olduğu tüm oyunları gömüyor, bu benim sinirimi bozdu size biraz yansıttım çok pardon hocam. Altaïr seride en çok 2. bir şansı hak eden karakterdi bence. Hala bir remake haberi bekliyorum ben açıkçası.

@Ahmetbuğragzkra vallahi hocam bende oyunla alakalı bir dilenci anımı anlatayım. Şehirde yürüyordum bir baktım dilencinin biri para istiyor. Yanında biraz durdum bekledim. Baktım hikayesini anlatmaya başladı. Türkçesi de biliyorsunuz oyundaki bazı NPC'lerin türkçesi bayağı iyiydi bu dilencininki de öyleydi. Neyse işte seferden sonra sakat kaldım bu yüzden evi terk etti, bir daha çocuklarımın yüzünü göremedim falan bayağı derin ve acıklıydı dayanamayıp paramın yarısını saçmıştım etrafa.🙂

Ben o adamı yanlışlıkla vurdum ama.

Şu oyunda Harun Can ve Rıza Karaağaçlı seslendirme yapmışlar. Hiç farkeden oldu mu? NPC'leri falan seslendirmişler.
Evet öyle hocam zaten çok belli bazı Npc'lerin Türkçesi çok iyi bazılarının ki çok kötü. Bide bir sahnede sadece bir cümleyi Polat Alemdar'ı seslendiren Umut Tabak seslendirmişti.

@Ahmetbuğragzkra vallahi hocam bende oyunla alakalı bir dilenci anımı anlatayım. Şehirde yürüyordum bir baktım dilencinin biri para istiyor. Yanında biraz durdum bekledim. Baktım hikayesini anlatmaya başladı. Türkçesi de biliyorsunuz oyundaki bazı NPC'lerin türkçesi bayağı iyiydi bu dilencininki de öyleydi. Neyse işte seferden sonra sakat kaldım karım bu yüzden evi terk etti, bir daha çocuklarımın yüzünü göremedim falan bayağı derin ve acıklıydı dayanamayıp paramın yarısını saçmıştım etrafa.🙂

Bende hatırlıyorum bir kadın kocası ile kavga ediyordu. Sebebi galiba kocasının parayı sürekli harcamasıydı.

Şunu söylüyorum sizi kast etmemiştim, çoğu insan atmosfer bahanesiyle altaïrin olduğu tüm oyunları gömüyor, bu benim sinirimi bozdu size biraz yansıttım çok pardon hocam. Altaïr seride en çok 2. bir şansı hak eden karakterdi bence. Hala bir remake haberi bekliyorum ben açıkçası.

Altairin benim içinde ayrı 1 yeri var zaten hala da öyle.

Bu oyun esasında çok fazla hataya sahip ama Ezio hikayesini o kadar güzel bitiriyor ve o kadar güzel müziklere sahip ki sırf bu yüzden seviyorum yoksa tarihi gerçeklik olarak bile çok uyumsuz bu oyun. Özellikle İstanbul tasviri acayip berbat. Şehir sanki arabistan da gibi Full turuncu palette. Yine de buna rağmen seride oynanır.

Bu oyun esasında çok fazla hataya sahip ama Ezio hikayesini o kadar güzel bitiriyor ve o kadar güzel müziklere sahip ki sırf bu yüzden seviyorum yoksa tarihi gerçeklik olarak bile çok uyumsuz bu oyun. Özellikle İstanbul tasviri acayip berbat. Şehir sanki arabistan da gibi Full turuncu palette. Yine de buna rağmen seride oynanır.

Oyunun sonu konusunda katılıyorum. Cidden çok güzel bir sonu var. Beni etkiledi 2-3 gün düşüncelere daldım.

Şu oyunda harun can ve rıza karaağaçlı seslendirme yapmışlar. Hiç fark eden oldu mu? NPC'leri falan seslendirmişler.

Hiç fark etmedim. Bir kişi konuştu harun Can'a benziyor sesi diye içimden geçirdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı