Assassin's Creed'de Tapınakçılar mı Haklı, Suikastçılar mı?

Odyssey de tapınakçılar yok :D

Kültler tapınakçı rolünde işte. Onlarda insanları yönetme peşinde.
deimos insan ve ısu karışımı olduğu için onu yüceltiyorlar ve kendi çıkarları için kullanıyorlar. Onlarında amacı insanlığa hükmetmek.

Kültler tapınakçı rolünde işte. Onlarda insanları yönetme peşinde.
deimos insan ve ısu karışımı olduğu için onu yüceltiyorlar ve kendi çıkarları için kullanıyorlar. Onlarında amacı insanlığa hükmetmek.
Odysseyin en güzel yanı oyun ilerledikçe yapıtığımız kahramanlıklardan bizi tanımayanlar bile tanıyor :D Namımız yayılıyor Ubisoftun güzel yaptığı AC oyunlarından biri.

Odyssey'in en güzel yanı oyun ilerledikçe yapıtığımız kahramanlıklardan bizi tanımayanlar bile tanıyor :D namımız yayılıyor Ubisoft'un güzel yaptığı AC oyunlarından biri.

Antik Yunan'da tanımadığım herhangi biri beni görünce: Misthios!
😀

Onu bunu bilmemde Shay Patrick Cormac harbi baba adam.

Shay Patrick Cormac | Wiki | Assassins Creed Amino

Konu hortlayacak ama Rogue'yi daha yeni bitirdim ve konu boyunca kimse Shay Cormac'tan bahsetmemiş diyecektim ki son sayfa da biri atmış 😁 Ben Haytham'ı hiç sevemedim ama Shay Cormac karakteri Ezio'dan sonra hatta Ezio kadar etkilendiğim bir karakterdi. Keşke hikayesinin tamamlandığı bir oyun çıksa ama göremedik.

Keşke Connor-Haytham kapışması gibi bir tane de Arno-Shay kapışması görebilseydik.

Şu ana kadar 2, Brotherhood, Revelations, 3, 4, Rogue bitirdim. Şimdi Unity'e başladım ama can sıkıcı buglar var ve oynanışı pek hoşuma gitmedi. Unity'i atlayıp direkt Syndicate geçsem mi diye düşünüyorum.

Eğer ki, felsefi açıyı bırakırsan ve insan ırkının gelişimi yönünden düşünürsek kesinlikle tapınakçılar, şu anki tarihimizde bile tarih sürekli olarak tekkerür ediyor, insanlık özgür kaldığı sürece asla tamamen gelişime odak olamayacak ve kendi işini bitirerecek o yüzden tapınakçılar.

Geri
Yukarı