Oyun Assetto Corsa 6,40TL!

Kolay modda ne kadar oynanabilir anlatın olm boşuna almayalım? 😀 sürekli kendimi bariyerlerde görmek istemiyorum.

Deneyin görün hocam en kötü tekrar iade edersiniz benim gibi.

Steam mağazasından alınmış DLC, satın alma işleminden sonraki on dört gün içinde, eğer DLC alındıktan sonra ilgili oyun iki saatten daha az oynandıysa, yani DLC kullanılmadığı, değiştirilmediği veya transfer edilmediği sürece iade edilebilir. Bazı durumlarda, üçüncü şahıslar tarafından sağlanan bir DLC için, Steam tarafından iade yapılamayacağını lütfen unutmayın (örneğin, DLC bir oyun karakterinin seviyesini geri alınamayacak bir şekilde yükseltiyorsa). Bu istisnalar satın almanın yapılacağı Mağaza sayfasında açık bir şekilde gösterilecek.

Şöyle bir şey var Ultimate sürümü DLC'li. Bizim alacağımız oyun içinde bu süre 2 saat mi? Yoksa ana oyunu oynadıktan sonra mı DLC paketi aldığında mı bu 2 saat süresi mi var kafam karıştı?

Ben 117 dakika oynayıp iade etmiştim. O zaman da Ultimate Edition almıştım. Bu saatten sonra iade etme şansım olmaz ama belki gamepad ile oynamayı başarırım.

Steam mağazasından alınmış DLC, satın alma işleminden sonraki on dört gün içinde, eğer DLC alındıktan sonra ilgili oyun iki saatten daha az oynandıysa, yani DLC kullanılmadığı, değiştirilmediği veya transfer edilmediği sürece iade edilebilir. Bazı durumlarda, üçüncü şahıslar tarafından sağlanan bir DLC için, Steam tarafından iade yapılamayacağını lütfen unutmayın (örneğin, DLC bir oyun karakterinin seviyesini geri alınamayacak bir şekilde yükseltiyorsa). Bu istisnalar satın almanın yapılacağı mağaza sayfasında açık bir şekilde gösterilecek.

Şöyle bir şey var Ultimate sürümü DLC'li. Bizim alacağımız oyun içinde bu süre 2 saat mi? Yoksa ana oyunu oynadıktan sonra mı DLC paketi aldığında mı bu 2 saat süresi mi var kafam karıştı?

Bu yazı DLC için yazılmış. Oyun ve DLC ayrı ayrı alındığında geçerli. Mesela oyunu aldınız, uzun süre oynadınız, sonra DLC aldınız beğenmediniz iade etmek için buradaki kurallar geçerli oluyor.

Geri
Yukarı