Oyun Assetto Corsa 6,40TL!

Bu pist değer öyleyse. Eğer en basit ayarlarında oynaması basitse alayım. Arcade falan zor olursa oynayamam. F1 bile çok zor bunu düşünemiyorum bile.
F1'den araba sürüş mekanikleri olarak daha zor bir oyun olduğunu düşünüyorum. F1 arabalarının manevra kabiliyetleri yüksek ve yüksek hızlarda spin atma riski de düşük. Ama bu oyunda sokak arabalarıyla hızlı gittiğiniz için kontrol çok zor oluyor. Aşırı gerçekçi mekanikleri var, mesela Forza'daki gibi direksiyonu en son seviyede çevirirseniz araba gerçek hayattaki gibi dönmez, lastik kaymaya başlar. Bilmem anlatabildim mi. Oyuna alışamayan birisi kolay modda da süremez bu arada, zira sadece çekiş kontrolünü vs. açıyor. 270 saat oynadım bu arada bilmeyen biri değilim.

F1'den araba sürüş mekanikleri olarak daha zor bir oyun olduğunu düşünüyorum. F1 arabalarının manevra kabiliyetleri yüksek ve yüksek hızlarda spin atma riski de düşük. Ama bu oyunda sokak arabalarıyla hızlı gittiğiniz için kontrol çok zor oluyor. Aşırı gerçekçi mekanikleri var, mesela Forza'daki gibi direksiyonu en son seviyede çevirirseniz araba gerçek hayattaki gibi dönmez, lastik kaymaya başlar. Bilmem anlatabildim mi. 270 saat oynadım bu arada bilmeyen biri değilim.
En basit ayarlarda da zor mu peki?

Oyunun arayüzü bile o kadar karışık ki dayanamayıp salmıştım. Fakat en azından bir G29, arkadaş ortamı olsa bir de oyunu modlasan tadından yenmez tabii.

Geri
Yukarı