Oyun Assetto Corsa 6,40TL!

En basit ayarlarda da zor mu peki?
En basit ayarlarda bence aşırı kolay. Ben bütün her şeyi kapatıp oynadığım için mi öyle geliyor bilmiyorum ama Forza oynuyormuş hissi veriyor en basitinde. Sadece sokak araçları yok bu arada çok güzel pist araçları da var - pistleri de çok iyi ayrıca- Sokak araçlarıyla da dağlar kadar fark var aralarında ve hissetiriyor bunu da.

En basit ayarlarda da zor mu peki?
Direksiyonda çok ince oynamalar yapmanız gerekiyor. Ben mouse steering şeklinde oynuyorum, gamepadden daha rahat bence. Ama gamepad kontrolünüz iyiyse alıp deneyebilirsiniz. Mousedan oynamak da benim hoşuma gidiyor derseniz o şekilde de oynayabilirsiniz. Ama dediğim gibi basit ayarlarda oyunun oynanışında mekaniklerinde bir değişim olmuyor, sadece arabada ABS gibi sistemler açılıyor. Bir tık daha kolaylaşıyor. Simülasyon tarzına ilginiz varsa kesinlikle alın hocam. Oyun modlarla güzel oluyor, şuan oyunun kendi boyutu 40 gb civarı, benim yüklediğim modlarla beraber toplam 76 gb. Tabii kendi stok pistleri ve arabaları da çok güzel. Dünya üzerinde bilinen birçok pist var oyunda ve tasarımları da çok güzel yapılmış.

Content Manager indirmenizi öneririm bu arada. Oyuna alternatif bir başlatıcı, Assetto'yu ciddi oynayan herkesin olmazsa olmazı, yüklenmesi gereken ekstra programların ilk sırasında geliyor.
Tam olarak ne gibi bir işlevi var?

Öğrendim teşekkürler Wus.

Geri
Yukarı