Assetto Corsa alınır mı?

sametyorurr

Decapat
Daha fazla  
Hesabımda çok az oyun var. Assettoyu çok istiyordum alamadım. 160 TL falan değer mi almaya?

Screenshot_20240128-004056.png

Hesabımda çok az oyun var. Assettoyu çok istiyordum alamadım. 160 TL falan değer mi almaya?

Eki Görüntüle 2099151

Emin olun bu hiçbir işinize yaramayacak sadece asetto alın çünkü siz onu oynamazsınız boş paket ona gidip araba modu harita modu kurup arkadan yanlış şarkısı açıp gazlayacaksınız yapmam diyn tüm asettocular sonu bu bunu alan herkes pişmandır 2 araba 2 harita ama arada kaç fiyat farkı var. Sorunun cevabı bu alınmaz sadece asetto alınır.

Emin olun bu hiçbir işinize yaramayacak sadece asetto alın çünkü siz onu oynamazsınız boş paket ona gidip araba modu harita modu kurup arkadan yanlış şarkısı açıp gazlayacaksınız yapmam diyn tüm asettocular sonu bu bunu alan herkes pişmandır 2 araba 2 harita ama arada kaç fiyat farkı var. Sorunun cevabı bu alınmaz sadece asetto alınır.

Normal assettoyla arada 5 dolar fark var değmezmi diyorsunuz.

Ya değmez değil oynamayacaksınız oyun baştan aşağıya değişiyor o modları kuruncu o arabalar aklınıza gelmez Honda Civic modu kurun ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Arkadaşa katılıyorum bende yapmam diyordum o bataklığa bende düştüm arkadan şarkı açıp makas atmak gibisi yok onları almana gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı