Assetto Corsa grafik paketi Online'de çalısmıyor

umit12023

Femtopat
Daha fazla  
Sol grafik paketi kurdum ve Online'de sol ayarlarını yapamıyorum, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sol grafik paketi değil, hava durumu ile ilgili bir eklenti. Serverın da hava durumunu değiştirmeye çalışıyorsanız olmaması normal. Filtre falan değiştirebilirsiniz anca. Single girdiğinizde oyun içinde hava durumunu değiştirebiliyorsunuz.

Ben grafik paketi yapmak istiyorum ama yapamadım yardımcı olur musun Online oynuyorum çalısmıyor. Pure kurdum onu da yapamadım.

Sol grafik paketi değil, hava durumu ile ilgili bir eklenti. Serverın da hava durumunu değiştirmeye çalışıyorsanız olmaması normal. Filtre falan değiştirebilirsiniz anca. Single girdiğinizde oyun içinde hava durumunu değiştirebiliyorsunuz.

Çoğu asetto konusunda seni görüyorum bu arada.

Ben grafik paketi yapmak istiyorum ama yapamadım yardımcı olur musun Online oynuyorum çalısmıyor. Pure kurdum onu da yapamadım.
Content Manager kurduktan sonra ayarlarında Custom Shader Patch kısmı var. Oradan son sürümü indirince grafik paketi inmiş oluyor. Yani grafik paketi CSP. SOL ise hava durumu paketi. Onu ya da Pure'ü kullanabilirsin. Pure kurmayı bilmiyorum. Daha doğrusu Pure ücretli olduğu için hiç kurmayı denemedim, korsan olarak indirmeleri mevcut.

Content Manager kurduktan sonra ayarlarında Custom shader patch kısmı var. Oradan son sürümü indirince grafik paketi inmiş oluyor. Yani grafik paketi csp. Sol ise hava durumu paketi. Onu ya da Pure'ü kullanabilirsin. Pure kurmayı bilmiyorum. Daha doğrusu Pure ücretli olduğu için hiç kurmayı denemedim, korsan olarak indirmeleri mevcut.

Kendi yerel ağ sunucumda ayarlamıyorum ama.

Kendi yerel ağ sunucumda ayarlamıyorum ama.
En baştan serverın sizin olduğunu söyleseydiniz keşke. O konu hakkında bilgim yok. Sadece 1 kere bir arkadaşlarla oynamak için, çok uzun zaman önce, video izleyerek server açmıştım. Herhangi bir bilgi kalmadı o anla ilgili.

Geri
Yukarı