Çözüldü Assetto Corsa hız göstergesi nasıl değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eren Tuğlacı

Decapat
Daha fazla  
Ben Assetto Corsa'da hız göstergesini sağ altta duracak şekilde yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?
1 yazan fotograftaki hız göstergesini nasıl yapabilirim?

gr.jpg

gjeoır.jpg

Çözüm
Ben Assetto Corsa'da hız göstergesini sağ altta duracak şekilde yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Eki Görüntüle 1642588

Eki Görüntüle 1642589
Her şeyden önce farenizi CTRL + M ile serbest bırakıp sağ taraftan sürücü pozisyonunuzu düzeltebilirsiniz.

Sorunuza gelecek olursak, bahsettiğim menüde "Gears" diye bir uygulama var ibre gibi bir ikonu var ona tıklayarak ekrana ekleyebilirsiniz. Essentials uygulamasını ise menüden kapatabilirsiniz.

İsterseniz görsel ekleyerek de gösterebilirim.

Eki Görüntüle 1642588

Eki Görüntüle 1642589
Her şeyden önce farenizi CTRL + M ile serbest bırakıp sağ taraftan sürücü pozisyonunuzu düzeltebilirsiniz.

Sorunuza gelecek olursak, bahsettiğim menüde "Gears" diye bir uygulama var ibre gibi bir ikonu var ona tıklayarak ekrana ekleyebilirsiniz. Essentials uygulamasını ise menüden kapatabilirsiniz.

Çözüm
Her şeyden önce farenizi CTRL + m ile serbest bırakıp sağ taraftan sürücü pozisyonunuzu düzeltebilirsiniz.

Sorunuza gelecek olursak, bahsettiğim menüde "gears" diye bir uygulama var ibre gibi bir ikonu var ona tıklayarak ekrana ekleyebilirsiniz. Essentials uygulamasını ise menüden kapatabilirsiniz.

Sağ ol oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı