Steam Assetto Corsa ne zaman indirime girer?

Ultimate sürümü ile arasında ne fark var?

Hocam kessinlikke Ultimate sürümünü alın, Ultimate de tüm DLC'ler geliyor, birkaç DLC eksik olsa bile deneyim ve modlardan geri kalıyorsunuz 10TL için kesinlikle değer Ultimate almak.

Bir de content Manager'siz oynamayın aşağıdaki rehberde her şeyi anlatıyor yapmanız gereken, videodaki tüm şeyleri yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kessinlikke Ultimate sürümünü alın, Ultimate de tüm DLC'ler geliyor, birkaç DLC eksik olsa bile deneyim ve modlardan geri kalıyorsunuz 10TL için kesinlikle değer Ultimate almak.

Bir de content Manager'siz oynamayın aşağıdaki rehberde her şeyi anlatıyor yapmanız gereken, videodaki tüm şeyleri yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DLC'nin içince neler bulunuyor mesela?

Trafik modu kuracaktım kuramadım direk iade ettim sinirden, keşke iade etmeseydim.

Bir de yüklediğimde yapılması gerekenler nelerdir hocam?

Son düzenleme:
DLC'nin içince neler bulunuyor mesela?

Trafik modu kuracaktım kuramadım direk iade ettim sinirden, keşke iade etmeseydim.

Bir de yüklediğimde yapılması gerekenler nelerdir? Hocam?

Hocam videoda her şey anlatılıyor, videodaki işlemleri yaptıkdan sonra gerisi kolay adam mod pack falanda veriyor videodaki her şeyi yapın, trafik modunda yardımcı olurum. DLC'nin içinde araçlar, haritalar vs bulunuyor birçok modda DLC araçlarının üzerine kurulduğu için DLC gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı