Assetto Corsa VS Forza Horizon

Assetto Corsa vs Forza Horizon

• Assetto Corsa

• Forza Horizon

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Ha ha ha Forza 5'e katlar bu çöp oyunu mod olmazsa çöp bir oyun.

Gözün grafik görsün.

Çevre detayları çöp.
Çevre detaylarının forzada daha iyi olması normal. Ama assettoda çok daha iyi olan şey ne biliyor musun? Araba detayları. Ve bu, oyunu gerçekten ayırt edilemez kılıyor. Forzayı kolayca seçerim ama sen attığım fotoyu gerçek mi değil mj anlayamazsın.

Dosya Ekleri

• FB_IMG_1676460241887.jpg
    FB_IMG_1676460241887.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 45
Çevre detaylarının Forza'da daha iyi olması normal. Ama assettoda çok daha iyi olan şey ne biliyor musun? Araba detayları. Ve bu, oyunu gerçekten ayırt edilemez kılıyor. Forza'yı kolayca seçerim ama sen attığım fotoyu gerçek mi değil mj anlayamazsın.

Oyun olduğu aşırı belli bu arada.

15-30 GB oyunla 120 GB oyunu karşılaştırıyorsun zaten oylamada hangi oyunun daha iyi olduğunu forumdaki arkadaşlar söylemiş.
Kardeş grafik midir keyif? Assettonun araç sürüşü forzayı havada karada alır. Mesele araba sürmek ise ki mesele tamamen araba sürmek, assetto ile forza kıyaslanamaz bile. Forumda ki arkadaşların oyunla ilgili bilgisi yok geneli 15 yaş zaten.

Kardeş grafik midir keyif? Assettonun araç sürüşü Forza'yı havada karada alır. Mesele araba sürmek ise ki mesele tamamen araba sürmek, assetto ile Forza kıyaslanamaz bile. Forumda ki arkadaşların oyunla ilgili bilgisi yok geneli 15 yaş zaten.

Her neyse tartışmaya gerek yok sana göre assetto iyidir bana göre Forza Horizon.

Grafik Assetto Corsa dediğin yerde patladım resmen.
cidden

Çevre detaylarının Forza'da daha iyi olması normal. Ama assettoda çok daha iyi olan şey ne biliyor musun? Araba detayları. Ve bu, oyunu gerçekten ayırt edilemez kılıyor. Forza'yı kolayca seçerim ama sen attığım fotoyu gerçek mi değil mj anlayamazsın.

Birisi 15 birisi 80 GB. Arada dağlar kadar fark var. Ha sen paran yok diye Assetto Corsa'yı övüyorsan bilemem. Ayrıca attığın fotonun oyun olduğu aşırı belli oluyor. Stok Assetto Corsa'yı görüyoruz yerlerde. Bir de grafik Assetto Corsa demişsin tam ironik adamsın.

cidden

Birisi 15 birisi 80 GB. Arada dağlar kadar fark var. Ha sen paran yok diye Assetto Corsa'yı övüyorsan bilemem. Ayrıca attığın fotonun oyun olduğu aşırı belli oluyor. Stok Assetto Corsa'yı görüyoruz yerlerde. Bir de grafik Assetto Corsa demişsin tam ironik adamsın.
Aynen kanka çok ironiğimdir :) Neyi hazmedemiyorsunuz anlamış değilim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240103_192546_Opera.jpg
    Screenshot_20240103_192546_Opera.jpg
    877,3 KB · Görüntüleme: 16
Aynen kanka çok ironiğimdir :) neyi hazmedemiyorsunuz anlamış değilim.

Full grafikli ve modlu Assetto Corsa HM. Ben sana Full grafikli Forza Horizon 5 fotosu atayım.

forza-horizon-5-pc-specs.jpg

Full grafik bulamadığım için bunu attım bulursam atarım.
Ha ayrıca Forza'da Assetto Corsa gibi boş gazlayıp gezmiyorsun müzayedeler, etkinlikler, yarışlar var

Son düzenleme:
Full grafikli ve modlu Assetto Corsa HM. Ben sana Full grafikli Forza Horizon 5 fotosu atayım.

Eki Görüntüle 2090631

Full grafik bulamadığım için bunu attım bulursam atarım.
Ha ayrıca Forza'da Assetto Corsa gibi boş gazlayıp gezmiyorsun müzayedeler, etkinlikler, yarışlar var
Haklısın araba ile bayrak kapmaca oynamadığım araba oyunu oyun değildir 🤭😁. Forza horizon her halükarda çöp bir oyun tek varlığı çevre grafikleri. Modifiye yok, detay yok, sesler berbat. Doğru düzgün şehir bile yok, RDR2 haritası gibi. Araba modelleri desen o biçim şu attığın foto direkt oyun besbelli arabaya baksana.
Assetto da arabadan inme, detaylı animasyon ve modeller, android auto (arabada spotify, YouTube, navigasyon, geri görüş) , gerçekçi sesler...yani daha ne sayayım?
Forza doğa fotoğrafçıları için birebir başka vasfı yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_ks_bmw_m4_ks_nordschleife_14-11-123-15-37-22.jpg
    Screenshot_ks_bmw_m4_ks_nordschleife_14-11-123-15-37-22.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı