Assetto Corsa vs The Crew 2

Assetto Corsa ile klavye ile keyif alamazsın, bence Forza'nın yanında bir tane de simülasyon oyunun olsun. O da klavyeyle aşırı aşırı iyi oynanmasa da BEAMNG Olabilir.

@mr.esat dördü bile fazla beşinciyi çıkarmayın başıma zaten süre doldu :D

Aslında bu ara oyun oynayacak vaktim yok.
Ama indirimlerin gazına geldim bir de zaten PC beklediğim performansı vermedi artık korsana bulaşmayayım dedim.

2 hafta sürem varmış sanırım büyük ihtimalle yükleyip birini iade edeceğim Assetto ucuz onun dışındakilerden.

Şunu gözden çıkar diyebilirsiniz.
Onun dışında teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Gamepad düşüneceğim hemen karar veremeyebilirim ona.

Son düzenleme:
@mr.esat dördü bile fazla beşinciyi çıkarmayın başıma zaten süre doldu :D

Aslında bu ara oyun oynayacak vaktim yok.
Ama indirimlerin gazına geldim bir de zaten PC beklediğim performansı vermedi artık korsana bulaşmayayım dedim.

2 hafta sürem varmış sanırım büyük ihtimalle yükleyip birini iade edeceğim Assetto ucuz onun dışındakilerden.

Şunu gözden çıkar diyebilirsiniz.
Onun dışında teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Gamepad düşüneceğim hemen karar veremeyebilirim ona.
Bence forza4 ve crew2 gereksiz olmuş bir tanesi yeter. ETS de alakasız online tır sürmek istemiyorsan et iade. Asetto da grafikleri iyi olmasına rağmen performans olarak sıkıntı çıkarmayan oyun ama tabi bilemiyorum ne durumda sisteminiz.

Asetto gerçekçilik açısından iyi ama klavyeyle hiç zevki yok ve çok fazla mod kurman lazım. Ben iade ettim, forza kesinlikle en iyisi. The crew oynamadım ama klavye ile oynamak için daha iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı