Astral seyahat gerçekte var mı?

Emin olmak istiyorsan denemekte özgürsün.
Daha önce denedim lakin bir titreme harici bir şey elde edemedim. Titreme de psikolojik olduğunu düşünüyorum.

Bunun bilimsel bir açıklaması olması lazım ki inanalım. Bu durumda sadece deneyip inanabiliriz. Bilimsel bir kanıt olursa neden inanmayalım?

Astral seyahat sadece rüyalarını kontrol etmektir. Zaten araştırma yaptıysanız "Eşyaların yerleri farklı olabilir, İnsanlar olmayabilir" gibi tabirleri görmüşsünüzdür aslında oraya seyahat yapmak değil de rüyanda orayı görmek gibi düşün. Rüya'yı kontrol etmek mümkün ancak büyük zaman istiyor ve iyi bir uyku düzeniniz varsa zaten rüyalarınızı hatırlayamazsınız.

Astral seyahat sadece rüyalarını kontrol etmektir. Zaten araştırma yaptıysanız "Eşyaların yerleri farklı olabilir, İnsanlar olmayabilir" gibi tabirleri görmüşsünüzdür aslında oraya seyahat yapmak değil de rüyanda orayı görmek gibi düşün. Rüya'yı kontrol etmek mümkün ancak büyük zaman istiyor ve iyi bir uyku düzeniniz varsa zaten rüyalarınızı hatırlayamazsınız.
Bazen zaten kendini kontrol edebildiğini hissedebiliyorsun. Ani mekan değişimleri oluyor, gerçekten ilginç

Rüyada olduğumu çok rahat bir şekilde anlıyorum ve çoğu rüyamı ben yönetiyorum. Bir çok rüyamı da hatırlıyorum. Bunun için hiçbir çaba göstermedim ama. :D Ben de mi gariplik var?

Geri
Yukarı