Astral seyahat yapamıyorum

Arkadaşlar bu tür şeyler sosyal hayatınızda büyük olumsuzluklar yaratır. Astral seyahat denen olayda beyini zorluyorsunuz ve yorgun uyanabiliyorsunuz. Böyle şeylerle uğraşacağına bir kitap oku. Her türlü kârda olursun.

Arkadaşlar bu tür şeyler sosyal hayatınızda büyük olumsuzluklar yaratır. Astral seyahat denen olayda beyini zorluyorsunuz ve yorgun uyanabiliyorsunuz. Böyle şeylerle uğraşacağına bir kitap oku. Her türlü kârda olursun.
Aynen kitap okuyun, hayal gücünüz gelişir. Bu şekilde çok zorlayanlarda kitlenme ve sara hastalığı gibi nöbetler olabileceğini duymuştum. Tam bir saçmalık. Nerede bulunmak istiyorsan aç internetten bak, hatta daha iyisi kendi oraya git. Param yok, ayağım yok bahane değil. Paran yoksa kazan, ayağın yoksa tekerlekli sandalyeyle git.

Yok ben uzaya gidecem, ruhani varlıklarla konuşacam gibi tırı vırı işlerin peşindeysen yazık sana. Uzayı merak ediyorsan 4K gerçek uzay fotoları var. Aç istediğin yerine bak. Ruhani varlıklar ise tam saçmalık, otu çeken kendini cennette sanıyor. Sonra ben astral yaptım diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı