Astral seyahat yapamıyorum

Arkadaşlar bu tür şeyler sosyal hayatınızda büyük olumsuzluklar yaratır. Astral seyahat denen olayda beyini zorluyorsunuz ve yorgun uyanabiliyorsunuz. Böyle şeylerle uğraşacağına bir kitap oku. Her türlü kârda olursun.
Sosyal hayatı olmayanlar denesin bence. Ben işim olduğu için haftada 3 kez lucid ve ayda 3 kere astral seyahat yapıyorum ve muazzam bir şey. Yoksa full bu işler ile meşgulüm.

İlime bilime karşı gelen çomar ile dolmuş yorumlar.
"Arkadaşlar inanmayın yalan bunlar" Yav denedin mi güzel kardeşim? Bununla ilgili iki sayfa makale okudun mu? Dünya yuvarlak teorisinin "hayır düz" cevabı niteliğinde yorumlarınız var. Yaşamadığınız deneyimlemediğiniz konular için "yalan" ithamından kaçın.
He bak gelir "kanka ben doğru olmadığını düşünüyorum" dersin, eyvallah. Kendi düşüncen saygı duyulur. Tutup kendi düşüncene saygı beklemek yerine bizlerin düşüncesini değiştiriyorsun. Ne gerek var bu şekilde tartışma yaratmaya. Kendi fikrini, düşünceni beyan et, sonra otur köşeye gelen yorumları oku.

İlime bilime karşı gelen çomar ile dolmuş yorumlar.
"Arkadaşlar inanmayın yalan bunlar" Yav denedin mi güzel kardeşim? Bununla ilgili iki sayfa makale okudun mu? Dünya yuvarlak teorisinin "hayır düz" cevabı niteliğinde yorumlarınız var. Yaşamadığınız deneyimlemediğiniz konular için "yalan" ithamından kaçın.
He bak gelir "kanka ben doğru olmadığını düşünüyorum" dersin, eyvallah. Kendi düşüncen saygı duyulur. Tutup kendi düşüncene saygı beklemek yerine bizlerin düşüncesini değiştiriyorsun. Ne gerek var bu şekilde tartışma yaratmaya. Kendi fikrini, düşünceni beyan et, sonra otur köşeye gelen yorumları oku.
Bilimsel olarak bir kanıtı olamaz elbet ama o anki vücut reaksiyonları kontrol edilebilir. Kalp hızı falan.

Bence astral seyahat ve lucid efsane bir şey.
Dünya yuvarlak teorisi mi var birde? Onu anlamadım bak.

Bilimsel olarak bir kanıtı olamaz elbet ama o anki vücut reaksiyonları kontrol edilebilir. Kalp hızı falan.

Bence astral seyahat ve lucid efsane bir şey.
Dünya yuvarlak teorisi mi var bir de? Onu anlamadım bak.

Bir tane kız arkadaşım vardı vakti zamanında.
Bize gelip gitmişliği olan bir kızdı.
Bir akşam oyun oynadım ve bilgisayarı kapatıp uyudum. O akşam normalde yatak tarafında şarja taktığım telefonu gittim masanın altında şarja taktım. Sabah uyandığım zaman kız bana bunu söyledi ve daha sonra astral seyahat ile gece odama ziyarette bulunduğunu dile getirdi.
Başkasından duysam inanmazdım ama bizzat kendi kız arkadaşımdan duymuş olmak bir süre tuvalete gidememe sebep olmuştu.
O günden beri inanıyorum ben bu işe.
Siyasilerinde astral seyahat muhabbetinden korunduklarını öğrendiğimden beri iyice inanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı