ASUS, 4K 65” Oyuncu Ekranı PG65UQ’yu Türkiye’de Satışa Sundu

Son düzenleme:
Kol takıp yattığımız yerden oynarız. 🤣🤣🤣
Yok ya ben bilgisayara yakın olmayı seviyorum. İlişkimizi yakın temasla sürdürüyoruz biz😎
2 gözümüzü farklı kontrol etmemiz lazım herhalde. Sol göz sola dayalı, sağ göz sağa dayalı gün sonunda şaşı oluruz. 😃
34 inch bir monitörü denemiştim onda bile lazeri takip eden kediler gibi olmuştum🤣 Bunu düşünemiyorum herhalde bir süre sonra kör olma garantili:)

Peki sadece bunu almakla bitiyor mu ? Tabi ki hayır. Bunun yanında monitörü besleyecek ekran kartı da almanız lazım.

65 inch'i ağzımıza mı sokacaz nasıl oynayacağız bununla🤣
Bende 65 inç televizyon var yani o kadar sorun olmuyor.
Klavye ve fare için uzatma kablosu, sesi de ses sistemine bağlıyorum.
Özellikle simülasyon vb. oynarken 144 Hz olsa ne akardı be, 4K olacaktı ne film izlerdim falan diyorsun. :)

Bende 65 inç televizyon var yani o kadar sorun olmuyor.
Aynen o TV'den bende de var ama masaüstü PC ekranı gibi koyup karşısına koltukla oturduğunu düşünsene:) Parlaklıktan komaya girip ağzından köpükler gelir herhalde insanın🤣

İyi hoş ama neden böyle bir iş yaptılar? O kadar büyük ekranı hangi oyuncu alabilecek? Fiyat konusuna girmiyorum bile, Televizyon olarak kullanılabilir veya konsol için.
Sorma dert oluyor büyüklüğü cidden. Boyu değil işlevi diyorlar ya hakkaten doğruymuş🤣
Eğer sen bu monitör'ü alırsan, Beni çağır evine geleyim artık gül gibi geçinip gideriz :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı