ASUS, anakartın kutusuna eklenmeyen M.2 montaj vidasının temini için 40 TL istedi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu, adamların koymadığı vidayı ben niye satın almak zorundayım? Olay üşenmem veya bilgisayarcıları gezmemem değil ki. O vidaları koymak zorundalar! Bu anakart M.2 SSD destekliyorsa o vidalar konacak.

Bütün B450M-Dragon'larda değil de bende eksik olsa hadi eyvallah ama bu modeldeki tüm anakartlarda bu yaşanmış.

Kocaman yazayım da ben anakart modelini.
Kısacası: Baba aküyü değil, aküyü koyduğumuz yeri bile çalmışlar.

Özür dileyip bütün vida ve bağlantı kablolarını göndermeleri gerekirken cahilce bir cevap.

Yahu, adamların koymadığı vidayı ben niye satın almak zorundayım? Olay üşenmem veya bilgisayarcıları gezmemem değil ki. O vidaları koymak zorundalar! Bu anakart M.2 SSD destekliyorsa o vidalar konacak.

bütün B450M-Dragon'larda değil de bende eksik olsa hadi eyvallah ama bu modeldeki tüm anakartlarda bu yaşanmış.

Kocaman yazayım da ben anakart modelini.

Aynen hocam koca harflerle yazın bir de kırmızı renk ile değiştirin. Siyah renk pek açmıyor çünkü.

Aynen hocam koca harflerle yazın bir de kırmızı renk ile değiştirin. Siyah renk pek açmıyor çünkü.
Anlamayacağınızı bildiğimden dolayı devamıyla uğraşmam zaten. Yine de öneriniz için teşekkürler.

Yahu adam burada M.2 vidası koyulmamış üstüne vida için 40TL ücret istediler diyor siz hala neyin lafını yapıyorsunuz?

Yahu ben mi koymadım vidayı? Bana niye yükseliyorsunuz. Verin IBAN numarası atayım 40₺ kapatın konuyu ya 😀 Hayır yani bu konuyu okuyunca ne olacak ASUS'tan insanlar nefret mi edecek?

Anlamayacağınızı bildiğimden dolayı devamıyla uğraşmam zaten. Yine de öneriniz için teşekkürler.

Aynen aynen. Unutmayın sakın kırmızı renk olacak. Bir de büyük yazılarla.

Hadi gelin, B450M- Dragon kullanıcıları, internet kafeleri basalım!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı